stroik świąteczny

Życzenia wielkanocne.

Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych miłości i rodzinnego ciepła życzy społeczność szkolna Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie.

2024-03-28 09:45

dzieci na przedstawieniu

Przedstawienie wielkanocne klasy 1a.

2024-03-28 09:36

dzieci z wytworami warsztatów

Warsztaty wielkanocne w kl. 2a.

Podczas zajęć uczniowie wykonali ozdoby świąteczne techniką decoupage. Ozdobienie pisanek tym sposobem wymagało od dzieci precyzyjności i staranności.

Anna Iwanicka.

2024-03-28 09:34

dzieci na konkursie

DROGA DO PRZYJAŹNI

W środę 20 marca odbył się cykliczny konkurs czytelniczy "Bliżej książki".
To już XXIII edycja tej literackiej przygody z ksiażką. Oczywiscie, nie moglo nas tam zabraknąć. W pięcioosobowej drużynie wyruszyliśmy do MBP w Chojnowie, by skonfrontować swoją wiedzę o lekturze z zawodnikami ze Szkoły Podstawowej nr 4. W tym roku czytaliśmy książkę Joanny Wachowiak "Ala Baba i dwóch rozbójnikow". Musieliśmy rozwiązać test oparty na szczegółowych informacjach z akcji opowiadania. Nasza wiedza i zaangażowanie zostały docenione przez jury. Zdobyliśmy II i III miejsca, które są przepustką do kolejnego etapu konkursu.
Nagrody zdobyły:
Hanna Kryszczuk- miejsce II
Ida Król- miejsce III
Wyróżnienia zdobyły:
Iga Adamkiewicz
Barbara Marciniszyn
Estera Stefanicka
Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy.
Uczestników przygotowywały panie E. Więcek i E. Wołoszyn

2024-03-25 12:04

przedstawienie dzieci

Wiosenne przedstawienie klasy 2a.

Zdjęcia Maja Siwka.

2024-03-20 15:31