Zajęcia z umuzykalniania.

Dzisiejsza wizyta muzyków filharmonii z Jeleniej Góry poświęcona była muzyce związanej ze zbliżającymi się świętami. Zdjęcia Patrycja Olejnik i Ireneusz Więcław.

2018-12-10 22:49

Szkot w szkole.

Nasz przyjaciel, Szkot Eddie Millar znalazł chwilę czasu i odwiedził dzisiaj naszą szkołę. Jak zwykle z zainteresowaniem odpowiadał na wiele pytań uczniów, którzy mieli zaszczyt gościć go na lekcjach.

2018-12-10 22:46

Nowe prace w szkolnych galeriach.

Zapraszamy do ich oglądania.

2018-12-10 22:40

Klasa Ib w LIDL.

Klasa Ib ze swoją wychowawczynią odwiedziła dzisiaj chojnowski sklep LIDL. Pierwszaki poznały tajniki pracy sklepu oraz sklepowej piekarni. Zdjęcia Joanna Godecka.

2018-12-07 21:37

Mikołaj w szkole.

Naszą szkołę odwiedził dzisiaj Mikołaj z jednorożcami. Uczniowie poszczególnych klas witali Mikołaja i jego świtę piosenkami i wspólnym tańcem. A później wszyscy otrzymywali z rąk Mikołaja i jednorożców prezenty pięknie przygotowane przez rodziców. Nauczyciele i pracownicy szkoły również otrzymali słodkie upominki. Po odwiedzinach w szkole Mikołaj ruszył do chojnowskich urzędów, przychodni, biblioteki, muzeum, poradni, sklepów oraz ośrodka Niebieski Parasol. Najpiękniejszym podziękowaniem był uśmiech ludzi i życzliwość, z którymi się spotykał. Podziękowania dla rodziców za przygotowane paczki dla dzieci oraz Stowarzyszeniu Przyjaciół Trójki za prezenty.

2018-12-06 21:24