Zielona szkoła klas VI.

Klasy 6a i 6b początek października spędziły na zielonej szkole w Szklarskiej Porębie. Uczniowie w poszukiwaniu Ducha Gór wędrowali karkonoskimi szlakami, zwiedzili zamek Chojnik oraz wzięli udział w zajęciach prowadzonych przez wychowawców i opiekunów Domu Wczasów Dziecięcych. Najlepszą znajomością Karkonoszy popisały się Angela Kozioł i Izabela Rogowska z klasy 6b. Justyna Piróg Zdjęcia Agnieszka Bielecka i Justyna Piróg.

2018-10-18 19:15

Zajęcia z umuzykalniania.

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym przyjechali do nas muzycy z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Tym razem byli to muzycy, którzy nie na co dzień występują w filharmonii. Prawdziwi Indianie, którzy zaprezentowali swoją muzykę - muzykę Indian Północnoamerykańskich. Zdjęcia Magdalena Książek i Dariusz Wołoszyn

2018-10-15 21:28

Warsztaty w Farmie Martynika.

12 października klasa 1b wzięła udział w warsztatach "Ginące zawody" na Farmie Martynika w Jaroszówce. Wycieczka została dofinansowania ze środków Działaj Lokalnie 2018. Joanna Godecka

2018-10-15 21:26

Przedstawienie z okazji DEN.

Klasa IIa pod opieką swoich wychowawczyń przygotowała dla uczniów klas młodszych oraz pracowników szkoły i nauczycieli przedstawienie.

2018-10-12 21:12

Rogatym szlakiem

02 października dla uczniów kl. 2 B odbyły się ciekawe warsztaty edukacyjno - ekologiczne w Rogatej wsi w Konradówce. Po pieszym przybyciu do wioski, dzieci wzięły udział w warsztatach: "Wykręcanie z siana", w "Byczej olimpiadzie", a także odwiedziły zagrodę edukacyjną "Pod byczym rogiem". Na zakończenie czekała na nich gra terenowa " Rogatym szlakiem" i pieczenie kiełbasek. Dzieci w dobrym nastroju pod opieką Rodziców i wychowawczyni wróciły pieszo do szkoły. Maria Kawerska Zdjęcia Jolanta Ćwiklińska, Albina Wilk i Kinga Rutkowska-DiSanti.

2018-10-12 20:41