Przedstawienie klasy IIb.

Klasa IIb pod opieką swojej wychowawczyni zaprezentowała wczoraj przedstawienia dotyczące przede wszystkim bezpiecznego zachowania na wakacjach. Rady i zasady związane z bezpiecznym zachowaniem były przeplatane piosenkami o wakacjach śpiewanymi przez dzieci. Wręczone zostały również nagrody za ostatnie konkursy oraz przeprowadzona przez panią pedagog pogadanka dotycząca bezpieczeństwa na wakacjach.

2017-06-14 23:09

Akcja „Zdrowe zęby”.

W dniu dzisiejszym Panie: Grażyna Mazur – szkolna pielęgniarka oraz Urszula Bisiorek – koordynatorka działań prozdrowotnych w szkole podsumowały akcję „Zdrowe zęby”. Inicjatorka tej akcji – p. Grażyna – była pomysłodawczynią i organizatorką wizyt naszych uczniów u stomatologa podczas których były wykonywane przeglądy uzębienia dzieci. Podczas dzisiejszych spotkań została uzupełniona wiedza uczniów dotycząca dbania o swoje uzębienie oraz wręczono pamiątkowe dyplomy podsumowujące tą akcję. Zdjęcia: Joanna Godecka, Katarzyna Jędraszczyk

2017-06-12 23:33

Młodzi mistrzowie piłkarscy.

Football Academy Chojnów, w której to drużynie grają nasi uczniowie z klas III – Piotr Malica, Karol Podobiński, Wojciech Hołowiński, Wiktor Gnas i Ksawery Bobiowski wywalczyli II miejsce i piękny puchar podczas Gold Finance Football Academy Regional Leauge 2017 w Legnicy. Niektórzy z nich otrzymali również wyróżnienia przydziału do „Dream Team”. Gratulacje dla młodych piłkarzy.

2017-06-12 23:31

LKMS SFORA Chojnów – Taekwondo

Balwierz Ziemowit (2009) 2 miejsce trójbój dzieci Olszewski Franciszek (2009) 2 miejsce techniki specjalne, 3 miejsce trójbój dzieci.

2017-06-12 23:30

Zakończenie zajęć logopedycznych.

Kończy się rok szkolny...kończą się też już poszczególne zajęcia. Na zakończenie zajęć logopedycznych p. Joanna Socha wręczyła wszystkim swoim podopiecznym dyplomy i słodkie prezenty. Zdjęcia p. Joanna Socha.

2017-06-09 22:34