Jak dbać o swoją prawidłową postawę.

Bardzo ciekawe zajęcia związane z dbaniem o prawidłową postawę ciała oraz ogólnie - dbaniem o zdrowie przeprowadził dla naszych uczniów Pan Łukasz Ptak. Odwiedził on naszą szkołę na zaproszenia szkolnej pielęgniarki - Pani Grażyny Mazur. Zajęcia miały charakter pokazowy oraz praktyczny. Mamy nadzieję, że uczniowie zastosują porady p. Łukasza.

2017-04-11 23:44

Zajęcia o wodzie.

Uniwerstytet Wrocławski przygotował dla naszych uczniów zajęcia, które zostały przeprowadzone przez pracownika uniwersytetu Pana Krzysztofa Moskwę. Podczas warsztatów uczniowie mogli poznać problemy nadmiernego zużycia wody, poznać informacje o zasobach wody na Ziemi, oglądnąć pokaz slajdów związany z tym tematem. Uczniowie pracowali również nad stworzeniem modeli studni głębinowych.

2017-04-11 23:43

X Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

2017-04-08 22:09

Mistrzowie w taekwondo.

Kolejne medale – tym razem brązowe - z mistrzostw w taekwondo przywieźli nasi uczniowie z klasy IIa: Franek Olszewski i Karol Struski. Gratulacje dla młodych zawodników.

2017-04-03 23:21

Warsztaty Wielkanocne.

W piątek 31 marca pierwszaki wzięły udział w warsztatach zorganizowanych w chojnowskim muzeum. Większość uczniów miała pierwszy raz okazję zejść do podziemi muzeum i tam na specjalnie przygotowanych dla nich miejscach wykonać piękną ozdobę. Pod okiem p. Agnieszki dzieci wykonywały świąteczne stroiki, które w czasie nadchodzących Świąt Wielkanocnych ozdobią ich mieszkania. Pragnę podziękować p. Agnieszce za przygotowanie potrzebnych materiałów, za poprowadzenie zajęć oraz miłą atmosferę, która nam towarzyszyła. Czekamy na więcej pomysłów na ciekawe zajęcia warsztatowe w naszym muzeum. Tekst i zdjęcia: wych. klasy B. Kruk

2017-04-03 23:19