Szkolne jasełka.

W gościnnej sali chojnowskiego Domu Kultury zostały przedstawione szkolne jasełka. To już wieloletnia tradycja, że w okresie bożonarodzeniowym uczniowie prezentują uczniom, rodzicom i zaproszonym gościom jasełka. I jak co roku są one wspaniałym przedstawieniem, które wprowadza nas w świąteczny klimat. Nad całością przedstawienia czuwali reżyserzy, czyli s. Hiacynta i ks. Mateusz.

2016-12-21 23:14

Klasowe wigilie.

W szkole unosił się dzisiaj zapach świątecznych potraw. W każdej z klas, z pomocą rodziców, wychowawców i samych uczniów przygotowane zostały szkolne wigilie. Były życzenia świąteczne, uśmiechy, kolędowanie i rodzinna atmosfera.

2016-12-21 23:11

Kartki dla Chojnowian.

Stało się już tradycją składanie życzeń Chojnowianom przez naszych uczniów. Karki świąteczne przygotowane na zajęciach plastyki trafiły do rąk przechodniów, pracowników sklepów, zakładów punktów usługowych itp. Każda z tych kartek wywoływała uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Zdrowych i spokojnych świąt życzymy wszystkim mieszkańcom Chojnowa i okolic.

2016-12-21 23:08

Tańce i kolędy świąteczne.

Kl. II d przygotowała z apel z okazji świąt Bożego Narodzenia, na którym nie zabrakło wzruszeń, ale tez fantastycznej zabawy. Zatańczyli i zaśpiewali pastuszkowie a brawurowa zumba mikołajek zrobiła furorę na sali. Wspólnie z publicznością śpiewaliśmy kolędy, a uroczystość zakończył taniec do pięknego hallelujah - na finał którego mały "aniołek" wypuścił do "nieba" balony pełne dobrych życzeń. To był wspaniały występ. Niejedna mama i babcia ukradkiem ocierała łzę. Brawo 2 d ;) Joanna Godecka

2016-12-20 22:01

Spotkanie z policjantami.

W dniu wczorajszym naszych uczniów odwiedzili policjanci z chojnowskiej komendy. Przeprowadzili z uczniami pogadanki na temat bezpieczeństwa uczniów podczas domniemanego ataku napastnika. Jest to ważna wiedza w obecnych niespokojnych czasach.

2016-12-20 21:49