Szkolne Euro.

Szkolne rozgrywki Euro wzbudziły wiele emocji. Dzisiejsze półfinały i finały – jeszcze większe. O miejscach zadecydowały rzuty karne. Gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy brali udział w rozgrywkach, podziękowania dla rewelacyjnych kibiców oraz sprawnego organizatora czyli p. Sylwii Kułacz. Zdjęcia m. in. Wiktor Zapłata

2016-06-21 22:53

Klasa IIb w Piccolo Mondo.

Z okazji kończącego się roku szkolnego klasa IIb ze swoją wychowawczynią odwiedziła dzisiaj Piccolo Mondo, gdzie wszyscy zjedli pyszne lody. Zdjęcia p. Anna Czarna.

2016-06-21 22:51

Zielona szkoła klas VI.

Zdjęcia - cz. II.

2016-06-20 22:22

Zajęcia z nauki pierwszej pomocy.

Wakacje zbliżają się dużymi krokami. Dobry to czas do przypomnienia uczniom zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W zajęciach tych wzięli udział uczniowie klas VI oraz drugaki.

2016-06-17 21:07

Zielona szkoła klas VI.

Na początku tego tygodnia również uczniowie klas VI ze swoimi wychowawczyniami mieli okazję połączyć naukę z odpoczynkiem na zielonej szkole w Jagodnej.

2016-06-17 21:05