Noc z Konopnicką.

Z piątku na sobotę odbyło sie kolejne spotkanie z twóczością Marii Konopnickiej pod nazwą "Noc z Konopnicką". W imprezie tej wzięli udział wybrani uczniowie klas IV-VI.

2016-06-13 21:47

Klasy III na zielonej szkole.

Część druga zdjęć.

2016-06-12 19:21

Klasy III na zielonej szkole.

Klasy III z Myśliborzu. Część pierwsza zdjęć.

2016-06-12 19:18

Klasy II na zielonej szkole.

W drugim tygodniu czerwca dwie klasy drugie wybrały się na trzydniową wycieczkę do Bystrzycy Kłodzkiej. Podczas pobytu na uczniów czekał bogaty program zajęć rekreacyjno- edukacyjnych, wśród których można wyróżnić: zabawy na niskim parku linowym, „Bystrą Operację” detektywistyczno- przygodową grę terenową, „Survival z klasą” wycieczkę do lasu z elementami sztuki przetrwania- rozpalanie ogniska, przyrządzanie posiłku w warunkach naturalnych, topografię i orientację w terenie, wycieczkę poza szlakiem z Przewodnikiem Sudeckim, której celem było zdobycie jednego z wyższych szczytów Gór Sudeckich oraz warsztaty artystyczne, podczas których uczniowie samodzielnie projektowali i ozdabiali własnoręcznie stworzone poduszki. Czas minął wszystkim bardzo szybko. Po wyczerpujących zabawach uczestniczy wycieczki zadowoleni i zmęczeni wrócili do domów. Katarzyna Jędraszczyk Część druga zdjęć.

2016-06-12 19:16

Klasy II na zielonej szkole.

Klasa IIa i IIc na zielonej szkole.

2016-06-10 00:30