Dzieci z klasy 1a przy stole wigilijnym

Spotkanie świąteczne w klasach młodszych.

Spotkania wigilijne w klasach 1-3.

2022-12-23 15:30

składanie życzeń w klasie 2a

Spotkanie świąteczne w klasie 2a.

Spotkanie wigilijne w klasie 2a. Zdjęcia Joanna Godecka.

2022-12-23 15:28

dzieci z klasy 3b

Świąteczne przedstawienie klasy 3b.

Klasa 3b pod opieką swojej wychowawczyni przedstawiła dzisiaj innym uczniom opowieść o tekstach kolęd i tradycjach bożonarodzeniowych w Polsce. Zdjęcia Mariusz Nawrocki

2022-12-21 21:28

oczyszczacze powietrza

Wreszcie są.

Powietrze w Chojnowie, w okresie zimowym jakie jest każdy widzi…i czuje. Aby choć trochę zabezpieczyć przed nim naszych uczniów już wcześniej udało się nam pozyskać 6 nowych oczyszczaczy powietrza - dzięki talenciakom z LIDLa. Są one umieszczone od paru tygodni w klasach młodszych, gdzie pracują i spełniają swoją rolę. Chcąc zapewnić lepsze powietrze również pozostałym uczniom przebywającym w szkole, dzięki wsparciu burmistrza, który z okazji jubileuszu placówki przekazał szkole „ekstra” wsparcie, zakupione zostały dodatkowe oczyszczacze. 9 nowych urządzeń w dniu dzisiejszym zostało ulokowanych w pozostałych salach lekcyjnych - prawie wszystkich. Mamy już 15 takich cichych i wydajnych urządzeń. Przy pomarańczowych i czerwonych alertach systemu Edukacyjnej Sieci Antysmogowej (czujnik jest umieszczony na szkole) uczniowie będą dzięki nim mieli w salach lekcyjnych po prostu dobre, czyste powietrze. Zastosowane w nich filtry HEPA 13 wychwytują zarówno większe cząstki, jak i niewidoczne dla oka aerozole PM2.5 czy PM10, będące składnikiem smogu. Eliminują 99,97% zanieczyszczeń, zapewniając zdrowsze powietrze w całym pomieszczeniu.

2022-12-19 23:03

dzieci z klasy 1a

Przygotowania do świąt w kl. 1 a.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie kl. 1 a, napisali listy do św. Mikołaja, wykonali ozdoby choinkowe, ubrali choinkę, wzięli udział w kiermaszu bożonarodzeniowym i w warsztatach piernikowych. Anna Iwanicka.

2022-12-19 22:58