Wigilia w klasie Id.

Klasa Id i IIc już dzisiaj miały swoje wigilie klasowe. Dzięki pomocy wychowawczyń i rodziców dzieci przy pięknie przystrojonych stołach składały sobie życzenia, próbowały potraw wigilijnych i śpiewały kolędy. Bardzo duże podziękowanie dla rodziców zaangażowanych w organizację.

2015-12-21 23:18

Wigilia w klasie IIc.

2015-12-21 23:15

Sopelkowe nutki.

Ostatnie w tym roku spotkanie z muzykami Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry poświęcone było „Sopelkowym nutkom”. Muzycy zaprezentowali melodie i piosenki związane z zimą i świętami. Uczniowie jak zwykle brali udział w tworzeniu muzyki i śpiewie.

2015-12-21 23:13

Medale w turnieju taekwondo.

Młodzi zawodnicy z klasy Ia Karol Struski i Oliwier Grudziński to nowi mistrzowie taekwondo. Z ostatniego mikołajkowego turnieju w Bolesławcu przywieźli po dwa medale. Gratulacje dla młodych medalistów.

2015-12-21 23:11

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2015-12-18 23:23