Dzień Pluszowego Misia.

Z okazji Dnia Pluszowego Misia uczennice w Samorządu Uczniowskiego wzięły udział w akcji informacyjnej związanej z misiami.

2015-11-25 17:23

Wizyta leśników.

Na zaproszenie wychowawczyni klasy Id – p. J. Godeckiej, do szkoły zawitali dzisiaj umundurowani leśnicy. Panowie Wojciech Turała i Radosław Lipa opowiadali wszystkim pierwszakom o zwyczajach leśnych zwierząt, o ich odgłosach i ciekawostkach z ich życia. Na kolejne spotkanie zaprosili pierwszaków do lasu. Zdjęcia p. P. Olejnik i M. Spes.

2015-11-24 20:22

Polskie zabawy naszych prababć i pradziadków.

Dawno, dawno temu nikt nie słyszał o PlayStation i grach komputerowych, a mimo to dzieci świetnie się bawiły. W co grali nasi pradziadkowie, gdy mieli po kilka lat? Jakiej muzyki słuchali i jakie melodie podśpiewywali? Jak się gra w klasy, klipę, Zośkę, jak się tańczy walczyka? Wraz z muzykami Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry uczniowie odbyli małą muzyczną podróż w czasie. Zdjęcia p. P. Olejnik.

2015-11-24 20:20

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2015-11-24 20:18

Zajęcia Małego Mistrza.

Na zaproszenie p. Katarzyny Jędraszczyk – koordynatora programu Mały Mistrz, zawitał do naszej szkoły p. Tadeusz Karpowicz, który jest trenerem lekkoatletów. Zorganizował on zajęcia sportowe dla naszych pierwszaków i drugaków, którzy to realizują ten program. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem samych uczniów.

2015-11-23 22:42