Odwiedziny w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie.

22 października uczniowie klas pierwszych odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie. Dzieci zapoznały się z księgozbiorem oraz zasadami korzystania z niego. Dowiedziały się, co jest potrzebne, aby zapisać się do biblioteki. Panie Bibliotekarki opowiadały o bohaterach książek dla dzieci i zadawały o nich zagadki. Potem pierwszoklasiści rysowali postaci z bajek. Ich prace będą zdobiły regały w czytelni dla maluchów. Odwiedziny zakończyły się pląsami i zabawami. Dzieci pożegnały Panie Bibliotekarki i w radosnym nastroju i wróciły do świetlicy. Urszula Bisiorek

2015-10-27 19:50

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. W większości są one związane z jesienią, ale nie tylko. Zachęcamy do ich oglądania.

2015-10-24 01:22

Spotkania z ciekawymi ludźmi.

Na kolejne spotkanie z ciekawymi ludźmi, które odbywają się dla uczniów klas szóstych, do szkoły zawitał nasz absolwent Maciej Perlak. Maciej pomimo tego, że jeszcze się uczy w 3 klasie LO, pracuje jako operator i montażysta filmów w portalu chojnow.pl. Opowiadał uczniom o swoich zainteresowaniach i swojej pracy. Uczniowie z zainteresowaniem brali udział w przymiarkach do kamery oraz zadawali pytania związane z tą pracą.

2015-10-24 01:20

Wycieczka do Ostaszowa.

Klasy Ic i Id ze swoimi wychowawczyniami oraz niektórymi mamami odwiedziły wioskę indiańską w Ostaszowie. Pomimo nie najlepszej pogody dzieci bawiły się tam wyśmienicie.

2015-10-24 01:17

Grzybki w klasie Ic.

W związku z brakiem grzybów w okolicznych lasach, klasa Ic pod opieką swojej wychowawczyni produkowała grzybki. Efekty ich pracy są rewelacyjne, chociaż może nie wszystkie mają „jadalny” wygląd.

2015-10-24 01:15