Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu.

Uczniów klas III odwiedziła dzisiaj Wędrująca Akademia Bezpiecznego Internetu. Pani Magdalena Falkowska-Ceran oraz pani Alicja Bar z fundacji kulturaonline.pl przeprowadziły z uczniami zajęcia związane z nauką postaw związanych z dbaniem o własne bezpieczeństwo w sieci. Informacja na facebooku: https://www.facebook.com/AmbasadorzyBezpiecznegoInternetu

2015-09-28 21:32

Nowe prace w szkolnych galeriach.

Pojawiły się nowe prace w szkolnych galeriach. Zapraszamy do ich oglądania.

2015-09-25 20:42

Wybory do samorządu uczniowskiego.

Rozpoczęła się kampania wyborcza związana z wyborami do samorządu uczniowskiego. Na tablicy ogłoszeń samorządu znalazły się plakaty kandydatów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

2015-09-25 20:40

Nasze pierwszaki.

W galerii zdjęć pojawiły się nowe zdjęcia przedstawiające nasze pierwsze klasy.

2015-09-22 21:25

Zbiórka makulatury.

Zbiórka makulatury i plastikowych zakrętek ma u nas już dosyć długą tradycję. Zbieraliśmy w poprzednich latach dla dzieci na zakup potrzebnego im sprzętu czy ich rehabilitację. W tym roku nadal prowadzona jest zbiórka tego typu materiałów. Akcję prowadzi p. Katarzyna, która jest osobą potrafiącą również zachęcić dzieci do pomocy innym. Klasa Vb pomagała wynosić zgromadzoną makulaturę i zakrętki, które zostały następnie załadowane na busa i sprzedane.

2015-09-22 21:24