Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 - klasy IV-VI.

26 czerwca 2015 r. w sali chojnowskiego Domu Kultury odbyła się część oficjalna zakończenia roku szkolnego 2014/2015 Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie. Uroczystość rozpoczął polonez zatańczony przez uczniów klas VI. Wręczano nagrody dla najlepszych uczniów, składano podziękowania. Rodzice uczniów z najwyższymi ocenami otrzymali również okolicznościowe dyplomy z podziękowaniami. Wręczono nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki dla tych, którzy osiągnęli najwyższe średnie w klasach IV-VI. Laureatami zostali: Marcelina Wiśniewska, Natalia Moskwa, Krystian Jastrzębski. Rada Rodziców przyznała także nagrody rzeczowe dla uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen oraz brali czynny udział w życiu szkoły. Wyróżniono: Natalię Bałuch, Grzegorza Bojczuka, Orianę Kulpińską, Kacpra Rogowskiego i Gabrielę Spes. Oficjalną część zakończyła piosenka zaśpiewana przez wszystkich uczniów klas VI. Po części oficjalnej w Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się spotkania z wychowawcami, gdzie wręczano świadectwa szkolne.

2015-06-27 21:19

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 - klasy I-III.

26 czerwca 2015 r. w sali chojnowskiego Domu Kultury odbyła się część oficjalna zakończenia roku szkolnego 2014/2015 Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie. Wręczano tam nagrody dla najlepszych uczniów, składano podziękowania. Uroczystość dla klas I-III uświetniły występy uczniów śpiewających i tańczących. Nagrody ufundowała rada rodziców. Wręczono je dla również dla uczniów w najlepszymi wynikami testu klas III, ze 100% frekwencją, wyróżnionych za pracę w świetlicy szkolnej itp. Podziękowano również rodzicom, którzy byli zaangażowani w pracę szkoły. Po części oficjalnej w Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się spotkania z wychowawcami, gdzie wręczano świadectwa szkolne.

2015-06-27 21:16

Słodki prezent dla klasy Ic.

Dzieci z klasy Ic otrzymały dzisiaj słodki prezent. Mama Mileny - p. Małgorzata Zdanek przyniosła dla nich własnoręcznie zrobiony tort na rozpoczynające się wakacje. Wychowawczyni i każdy z pierwszaków otrzymał smakowity kawałek.

2015-06-25 22:05

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej.

Korzystając z chwilowych rozpogodzeń nauczyciele wf przeprowadzają na boisku szkolnym rozgrywki w ramach szkolnych mistrzostw w piłce nożnej chłopców. Wyniki: I miejsce - drużyna z klasy VIb II miejsce - drużyna z klasy VIa III miejsce - drużyna z klasy Va

2015-06-23 23:31

Przedstawienie klasy Ib.

Klasa Ib pod opieką swojej wychowawczyni zaprezentowała dzieciom z klas I-III przedstawienie łączące treści i piosenki letnio-wakacyjne z poważniejszymi dotyczącymi bezpieczeństwa na drodze i w domu. Zostały również wręczone nagrody za konkursy ortograficzne i matematyczne dla najlepszych znawców ortografii i matematyki z klas II i III. Na zakończenie p. pedagog przedstawiła zasady bezpiecznego spędzania czasu – również nad wodą - w czasie wakacji w ramach realizowanego programu „Bezpieczne wakacje”.

2015-06-23 23:30