Nagrody w konkursie plastycznym.

W czwartek, w Urzędzie Miejskim w Chojnowie odbyło się uroczyste wręczenia nagród podsumowujących konkurs na kartkę i jajko wielkanocne. Konkurs został ogłoszony przez Młodzieżową Radę Miasta. Główne miejsca zajęli uczniowie z naszej szkoły pod kierunkiem p. Grażyny Klucznik. W kategorii "Jajko wielkanocne" najwyższe miejsca zajęły: Karolina Czerniawska. Laura Kunysz i Beata Walz. W kategorii "Kartka wielkanocna" czołowe miejsca zajęli: Gabriela Spes, Marlena Pakosz, Kacper Stankiewicz i Magdalena Kurzawa. Nagrody wręczał Burmistrz Miasta Chojnowa p. Jan Serkies. Gratulacje dla nagrodzonych oraz opiekuna. Podziękowania również dla opiekuna MRM p. Anny Świdurskiej.

2015-05-09 21:41

Poczet sztandarowy na obchodach uroczystości 3 maja.

Poczet sztandarowy naszej szkoły tradycyjnie bierze udział w ważnych wydarzeniach organizowanych na terenie Chojnowa. Tym razem reprezentował szkołę na uroczystościach związanych z obchodami rocznicy Konstytucji 3 maja. Zdjęcia również z portalu chojnow.pl

2015-05-09 21:39

Nowe osiągnięcia Kuby.

Jakub Grzela zdobywa kolejne trofea. Na XIX Mistrzostwach Polski Ju-Jitsu Kata Parami zajął III miejsce i zdobył brązowy medal. Gratulacje dla młodego zawodnika.

2015-05-09 21:37

XIII Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny.

W dniu dzisiejszym odbył się kolejny, już XIII Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny Klas V. Reprezentacje klas V z naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie zmagały się z ciekawą wiedzą dotyczącą starożytnej Grecji i Rzymu. W wyniku zaciętej walki I miejsce zajęła drużyna z klasy Va z naszej szkoły, II miejsce - drużyna łączona z klas Va i Vb, III miejsce - drużyna z SP4 Chojnów, IV miejsce reprezentacja klasy Vb z naszej szkoły. Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu oraz podziękowania dla organizatorki p. M. Szczepanowskiej oraz jury.

2015-05-06 21:50

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Dodatkowo w "Galerii na Piętrze" można oglądać prace makiet wykonane przez uczniów klas IIa.

2015-05-06 21:48