Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2015-03-30 21:21

Przedstawienie klasy Ia

Klasa Ia pod opieką swojej wychowawczyni p. K. Jędraszczyk przedstawiła dzisiaj przedstawienie o zbliżających się świętach. Były wierszyki i piosenki. Wszystkie występujące dzieci były pięknie ubrane i świetnie przygotowane.

2015-03-30 21:19

Konkurs Wiedzy Pożarniczej - II etap.

W Starostwie Powiatowym w Legnicy odbył się dzisiaj kolejny, powiatowy etap XXXVIII Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Nasze miasto reprezentował Gracjan i Maciek pod opieką p. Heleny Malak-Fotiadis. Nasi reprezentanci, uczniowie klasy V zajęli miejsca tuż poza podium. Podziękowania dla opiekuna i uczestników.

2015-03-30 18:18

Czytanie Tolkiena.

25 marca to Światowy Dzień Czytania Tolkiena. Nasza szkoła, a szczególnie p. Maria Lis z naszej szkolnej biblioteki była jednym z organizatorów tego dnia w naszym mieście. Z tej okazji odwiedzili nas dzisiaj szczególni goście. Z Gimnazjum nr 1 przyszły do nas elfy i elfki pod wodzą walecznej Thulweth, czyli Pani Ewy Wołoszyn. Oprócz czytania tekstów Tolkiena odbył się również quiz wiedzy o Śródziemiu. Elfki przygotowały dla zespołów z klasy IVa i klas V zadania, które dzielnie rozwiązywali nasi uczniowie. Podziękowania dla szczególnych gości i organizatorów.

2015-03-25 20:35

Ekipa Eko

Koło ekologiczne „Ekipa Eko” z klasy IIIa ogłosiło zbiórkę żywności dla zwierząt dla fundacji „Stacyjka Maltusia”. Karmę przekazano pani Aleksandrze Czechowskiej, która jest prezesem fundacji. Odwiedziła ona nas wraz ze swoim podopiecznym, szczeniaczkiem szukającym domu. Mirosława Spes

2015-03-23 22:36