Dzień Babci i Dziadka.

Z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka uczniowie klasy IIa ze swoją wychowawczynią oraz rodzicami dzieci zaprosili swoich seniorów na przygotowaną dla nich uroczystość. Uczniowie zaprezentowali im przedstawienie na motywach baśni J. Ch. Andersena o choince, przygotowali specjalne prezenty oraz zaprosili na słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie nagrodzili swoich najmłodszych gromkimi brawami, uściskami i uśmiechami, które pojawiły się na ich twarzach. I to było chyba najpiękniejsze podziękowanie.

2015-01-15 21:53

Przedstawienie z Intermarche.

Na zaproszenie sklepu Intermarche uczniowie klas młodszych obejrzeli w Domu Schrama przedstawienie przygotowane specjalnie dla nich przez duet artystów. Oprócz przedstawienia, za zorganizowane krótkie konkursy najlepsi otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Intermarche. To kolejna akcja sklepu skierowana dla naszych uczniów. Podziękowania za świetny pomysł dla dyrekcji sklepu.

2015-01-15 21:40

Spotkanie z policjantami.

W związku ze zbliżającymi się feriami i większą ilością wolnego czasu dla uczniów naszą szkołę odwiedzili policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy – Wydziału Ruchu Drogowego, którzy przypominali uczniom o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach, korzystania z uroków zimy oraz zasadach zaufania w stosunku do innych osób. St. aspirant Marcin Kędzierski oraz sierżant sztabowy Adrian Zięba zwrócili uwagę na bezpieczeństwo najmłodszych przy poruszaniu się pieszo i rowerami po mieście oraz obowiązku posiadania elementów odblaskowych przy wyjściu z domu po zmroku. Każdy z obecnych uczniów otrzymał właśnie takie odblaski. Pani pedagog przypomniała również zasady korzystania ze ślizgawek i lodowisk.

2015-01-15 21:39

Spotkania wigilijne w klasach

W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną wychowawcy poszczególnych, często z pomocą rodziców lub samych uczniów zorganizowali spotkania wigilijne. Były pięknie przystrojone stoły, odświętne ubrania, świąteczne potrawy oraz moc życzeń i bożonarodzeniowa atmosfera.

2014-12-19 22:41

Spotkanie wigilijne pracowników szkoły.

W pięknie udekorowanej świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie wigilijne pracowników szkoły i emerytów z okazji zbliżających się świąt. Były życzenia, wspólne kolędowanie oraz pyszne potrawy przygotowane przez panie z kuchni.

2014-12-18 21:24