Odwiedziny górnika w klasie IIIa.

Z okazji Barbórki klasę IIIa odwiedził sztygar Krzysztof Wilk. Ciekawie i barwnie opowiadał o pracy górników. Dzieci usłyszały też wiele informacji na temat maszyn pracujących nad i pod ziemią. Dziękujemy! Mirosława Spes

2014-12-09 12:58

Wycieczka klas II do Wrocławia.

W październiku klasy II ze swoimi wychowawczyniami i częścią rodziców zwiedzały Wrocław. Informacja o tym pojawiła się już wcześniej. Teraz w galerii zdjęć można zobaczyć pozostałe zdjęcia z tej wycieczki.

2014-12-09 12:52

Odwiedziny Mikołaja.

Zgodnie z oczekiwaniami - do szkoły zawitał Mikołaj ze swoją świtą oraz z prezentami. Każdy uczeń otrzymał słodki upominek oraz życzenia od Mikołaja. Uczniowie musieli wykazać się śpiewem lub choćby wierszykiem, by prezent ten otrzymać. Ci trochę mniej grzeczni wykazywali się umiejętnościami sportowymi. Mikołaj nie zapomniał też o nauczycielach i pracownikach szkoły, którzy również dostali słodycze. Ci uczniowie, których dzisiaj nie było również mają "zarezerwowane" swoje słodycze, które odbiorą u p. wicedyrektor. Po wizycie w szkole i swietlicy Mikołaj odwiedził chojnowskie urzędy: gminy i miasta, BHPE, Miejską Bibliotekę Publiczną, Powiatową Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną, Muzeum Regionalne, Oddział PKO, Przychodnię Rejonową, Ośrodek Niebieski Parasol, piekarnię p. Kupczyka, spółkę Kret i s-ka oraz DOMEX.

2014-12-05 22:19

Wizyta górnika w klasie Ib.

Z okazji Dnia Górnika klasę Ib odwiedził prawdziwy górnik. W pięknym, galowym stroju opowiadał o swojej pracy. Spotkało się to z dużym zainteresowaniem dzieci.

2014-12-04 19:02

Kiermasz świąteczny.

I znowu zapachniało dzisiaj świerkiem i piernikami. Na parterze, w holu przy choince rozłożył się kiermasz świąteczny. Zainteresowanie było bardzo duże. Uczniowie, rodzice i nauczyciele z chęcią wybierali sobie świąteczne upominki.

2014-12-03 21:22