Słodki Piątek.

Zdjęcia Ireneusz Więcław.

2022-10-03 21:25

Dzień Chłopaka w klasie 1a.

Zdjęcia Anna Iwanicka.

2022-10-03 21:18

Wycieczka klas 5.

Wycieczka kl. 5a i 5b do Zamku Bolczów i schroniska Szwajcarka. Zdjęcia Bartosz Gębala.

2022-09-27 21:47

Biegi przełajowe uczniów klas IV-VIII.

Korzystając z pięknej pogody oraz sportowego ducha rozegranego wcześniej Biegu Orląt odbyły się na terenie zielonego boiska oraz stadiony biegi przełajowe uczniów klas IV-VIII. Podziękowania dla organizatorów. Gratulacje dla wszystkich uczestników tych biegów. Zdjęcia Mariusz Nawrocki.

2022-09-23 22:51

Bieg Orląt.

W dniu dzisiejszym na Stadionie Miejskim oraz w sąsiednim parku odbył się Bieg Orląt. W biegach brali udział uczniowie klas 3 chojnowskich szkół podstawowych. Od listopada 1918 do maja 1919 roku toczyły się walki w obronie polskiego Lwowa. Zginęło wtedy 1421 dzieci, a najmłodszy z nich - Janek Kukawski miał 9 lat. Bieg Orląt symbolicznie o tym przypomina. W zawodach biorą udział uczniowie w wieku 9 lat, którzy pokonują dystans 1421 metrów. Taki bieg może być tylko raz w życiu. Dziękujemy, że mogliśmy wspólnie uczcić pamięć o bohatersko poległych Obrońcach Lwowa. I zadbajmy o to, by dzieci nie brały więcej udziału w wojnach. Organizatorem oraz fundatorem medali i certyfikatów dla uczestników jest Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. (https://www.facebook.com/LSSElegnica) oraz Fundacja Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. (https://www.facebook.com/FundacjaLSSE). Współorganizatorami chojnowskiego biegu były: Szkoła Podstawowa nr 3, KS Chojnowianka, Powiatowy Zespół Szkół. Wśród sponsorów akcji znalazły się firmy: Statiwall Ryszard Szuszkiewicz, Bawialnia Sensoryczna Agnieszka Śnitko-Tracz oraz Reklamy Halikowski. W biegu udział wzięli uczniowie z obydwu chojnowskich szkół podstawowych. Pojawili się także uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół, którzy pomogli w kwestiach organizacyjnych. Na wszystkich uczestników czekał pamiątkowy medal, certyfikat oraz poczęstunek. Gratulacje dla wszystkich uczestników biegu. Specjalne podziękowania dla p. Andrzeja Tracza, nauczycieli wf ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie, sponsorów oraz współorganizatorów. Zdjęcia Mariusz Nawrocki.

2022-09-23 22:44