Jesień w klasie IIIa

W klasie IIIa dzieci wykonywały prace plastyczne związane z jesienią.

2014-10-31 18:24

Zajęcia z umuzykalnienia.

Odwiedzili nas po raz kolejny muzycy z Filharmonii Dolnośląskiej. Zaprezentowali dzisiaj muzykę grozy. Jak zwykle słuchacze aktywnie uczestniczyli w zajęciach.

2014-10-30 00:07

Wycieczka klasy III b.

Dnia 28 października br. uczniowie kl. III B pod opieką wychowawczyni i pani Beaty Angulskiej byli na wycieczce w Muzeum Regionalnym w Chojnowie. W muzeum obejrzeliśmy zbiory liczące ponad 1400 eksponatów. Szczególnie zaciekawiły nas militaria - broń biała, broń palna oraz makieta Chojnowa. Zobaczyliśmy także wystawę czasową złożoną z prac artystki chojnowskiej - pani Jolanty Anton. Bardzo zainteresowały nas informacje przekazane przez oprowadzającego po muzeum - pana dyrektora Jerzego Janusa. Wrażenia z wycieczki na pewno pozostaną nam długo w pamięci.

2014-10-30 00:04

Jesienny Konkurs Ortograficzny

Za nami Jesienny Konkurs Ortograficzny klas drugich i trzecich. Laureaci klas drugich to: Laura Ziembowska IIb – 1 miejsce Hania Giersok IIb – 2 miejsce Natalia Chopiak IIa – 3 miejsce Angela Kozioł IIb – 3 miejsce W klasach trzecich najlepsi to: Dorian Gluba IIIb – 1 miejsce Szymon Jarczak IIIb – 1 miejsce Jakub Kucharski IIIa – 1 miejsce Martyna Łosińska IIIa – 1 miejsce Wiktoria Grudzińska IIIa – 2 miejsce Martyna Leja IIIb – 2 miejsce Wiktoria Zeler IIIa – 3 miejsce Bartek Brożyna IIIb – 3 miejsce Gratulacje dla najlepszych

2014-10-28 23:19

Pasowanie bis.

Nie wszystkie pierwszaki mogły uczestniczyć w uroczystym pasowaniu, które odbyło się w ubiegłym tygodniu. W związku z tym odbyło się „pasowanie bis”. Teraz już wszyscy mogą stwierdzić, że są pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

2014-10-23 18:18