Nasi mistrzowie.

Ostatnie dni przyniosły bardzo dobre wyniki naszych uczniów w sportach. Hania Konarzewska zajęła II miejsce w chojnowskim Finale Dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Rowerach MTB Dziewcząt. W zespole jechała również Milena Dąbrowska. Nasz zespół zajął na zawodach dobre, VI miejsce. Kuba Grzela - w swojej koronnej konkurencji - Grappling zajął III miejsce w XVIII MIstrzostwach Polskiej Akademii Ju-Jitsu w Zielonej Górze. Gratulacje dla laureatów.

2014-10-10 00:52

Zajęcia z umuzykalnienia.

W dniu dzisiejszym odbyły się w naszej szkole pierwsze koncerty zorganizowane przez muzyków Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry. Występy pod nazwą "Puk, stuk, plum - czyli z czego stworzona jest muzyka" cieszył się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Brali oni również udział w tworzeniu muzyki.

2014-10-01 21:49

Dyskoteka klas IV-VI

Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla klas IV-VI.

2014-10-01 21:46

Dzień Chłopaka - klasa Ia.

Zdjęcia z Dnia Chłopaka w klasie Ia.

2014-10-01 21:44

Nowe zdjęcia z Ostaszowa kl. Ia

Nowe zdjęcia z wyjazdu klasy Ia do wioski indiańskiej w Ostaszowie.

2014-10-01 21:40