Konkurs polonistyczny klas IV-VI.

Najlepsi humaniści z klas IV-VI wzięli wczoraj udział w konkursie polonistycznym "Lubię język polski". Konkurs przygotowała i przeprowadziła p. Anna Pauch. WYNIKI: Klasy IV I miejsce – Wiktor Zapłata II miejsce – Jakub Deptuch III miejsce – Oriana Kulpińska Klasy V I miejsce – Gabriela Spes II miejsce – Karol Bałuch III miejsce – Jakub Grzela, Krystian Jastrzębski Klasy VI I miejsce – Marta Zatwarnicka II miejsce – Jagoda Jadach III miejsce – Jagoda Bielecka

2014-06-04 20:47

Pielgrzymka dzieci komunijnych do Krzeszowa.

W dniu 31 maja 2914 r. dzieci komunijne pod opieką rodziców lub dziadków odbyły pielgrzymkę do Krzeszowa. Zorganizowana ona została przez s. Emanuelę i ks. proboszcza M. Makowskiego. Głównym punktem była uroczysta msza św. w Bazylice Matki Bożęj Łaskawej w Krzeszowie, którą sprawował biskup Stefan Cichy. Potem była dalsza część programu czyli wycieczka do Western City w Karpaczu. Było wiele atrakcji i dobrej zabawy. Dzieci i dorośli wrócili zadowoleni. Zdjęcia w galerii zdjęć wykonał p. Radosław Grudziński.

2014-06-04 18:22

Olimpiada w PZS

Na obiektach sportowych Powiatowego Zespołu Szkół i pod opieką PZS zostały dzisiaj rozegrane lekkoatletyczne zawody sportowe, które organizator nazwał I Olimpiadą Lekkoatletyczną. Nasza reprezentacja dziewcząt i chłopców w ogólnej klasyfikacji zajęła IV miejsce. W poszczególnych konkurencjach nasi zawodnicy i zawodniczki na podium gościli częściej. Wyniki szczegółowe na stronach portalu chojnow.pl.

2014-06-03 23:25

Rajd dzieci z klas I-III

II część zdjęć.

2014-06-03 22:37

Wycieczka w góry klasy Va

Klasa Va wraz ze swoją wychowawczynią wybrała się w Sudety.

2014-06-03 22:09