Zajecia wf klas I.

Wykorzystując piękną pogodę klasy I rywalizowały na boisku.

2014-05-24 00:13

Przedstawienie klasy IIb.

Z okazji zbliżającej się rocznicy urodzin naszej patronki Marii Konopnickiej, klasa IIIb pod opieką swojej wychowawczyni przygotowała przedstawienie. Były wiersze Marii Konopnickiej, piosenki, zgadywanki.

2014-05-21 21:55

Przedstawienie klasy IIIa.

Z okazji X rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej klasa IIIa pod opieką swojej wychowawczyni p. M. Pękali zaprezentowała przedstawienie z tej okazji.

2014-05-19 22:38

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

W dniu dzisiejszym odbył się w naszej szkole, już VII z kolei, Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Piosenki jak mosty". Podobnie jak w poprzednich latach cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród wykonawców, jak i widzów. Dzieci z 6 szkół podstawowych z terenu Chojnowa i gminy Chojnów zaprezentowały piosenki w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim i rosyjskim. Poziom był bardzo wysoki, więc komisja konkursowa miała trudne zadanie. Wygrali najlepsi. Lista laureatów zostanie ogłoszona tutaj już wkrótce. Podziękowania dla organizatorek: p. M.Spes i p. J. Piróg.

2014-05-15 23:21

Finał konkursu recytatorskiego Pegazik

Marta Klimczyk, uczennica klasy V, laureatka etapu powiatowego Konkursu Recytatorskiego Pegazik, w finale wojewódzkim, w Kłodzku otrzymała wyróżnienie I-go stopnia w kategorii młodsi. Gratulacje dla Marty i opiekuna - p. A. Pauch.

2014-05-15 23:19