Mistrz judo.

Uczeń V klasy - Kacper Wolski, który bierze udział w treningach ju-jitsu oraz judo w ostatnim Miedzynarodowym Turnieju Judo w Gorzowie Wielkopolskim zajął I miejsce w kategorii wagowej do 49 kg. Gratulacje dla mistrza.

2014-04-30 11:05

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Z okazji zbliżającej się rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz przypadającym na ten dzień świętem narodowym grupa teatralna Aja pod kierunkiem p. Anny Pauch przedstawiła inscenizację związaną z wydarzeniami z roku 1791. Na zakończenie wszyscy razem zaśpiewali Mazurek 3 maja. Dla uważnie oglądających i słuchających przedstawienie został rozegrany krótki quiz ze słodkimi nagrodami.

2014-04-28 22:31

Konkurs wiedzy o Janie Pawle II.

W ostatni piątek odbył się w szkole konkurs wiedzy o Janie Pawle II. Konkurs przeprowadziła s. Emanuela. Do komisji konkursowej zaproszony został ks. Mirosław. Wyniki konkursu już wkrótce.

2014-04-26 22:35

Odwiedziny w Parasolu.

Z okazji zbliżających się świąt, uczennice z Samorządu Uczniowskiego z opiekunem odwiedziły Niebieski Parasol, gdzie przekazały pracownikom oraz pensjonariuszom Parasola życzenia z tej okazji.

2014-04-16 22:44

Przedstawienie klasy Ia.

Z okazji zbliżajacych się Świąt Wielkanocnych klasa Ia pod opieką swojej wychowawczyni p. B. Kruk przedstawiła klasom młodszych inscenizację właśnie o tych świętach.

2014-04-15 23:23