Zakończenie roku szkolnego.

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 - spotkanie w sali MOKSiR.

2013-06-28 15:48

Wycieczka do Jadwisina.

Pani Rombalska, mama Pawła zaprosiła klasę IIIb na wspólne, pożegnalne spotkanie. Zabawy, gry, kiełbaski z grilla umiliły czas, który minął bardzo szybko. Na koniec dzieci dostały lody. Dziękujemy pani Rombalskiej za zaproszenie do Jadwisina. Bogusława Kruk

2013-06-27 23:22

Dzień Rodziny w klasie IIIa i IIIb.

Z okazji kończącego się I etapu edukacji dla klas III oraz Dnia Ojca uczniowie obydwu klas III wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowali koncerty pod wspólną nazwą Dnia Rodziny. W ostatni wtorek klasa IIIb, a w środę klasa IIIa dla zaprezentowała swoim rodzicom wierszyki, piosenki i tańce. Była również wspólna zabawa oraz słodki poczęstunek.

2013-06-26 22:51

Zakończenie zajęć logopedycznych.

Wraz z końcem roku szkolnego kończą się zajęcia prowadzone w ramach projektu "Każdy ma szansę na sukces" programu POKL "Indywidualizacji procesu nauczania w klasach I-III". Uczniowie uczestniczący w zajęciach logopedycznych otrzymali na koniec dyplomy.

2013-06-26 22:50

Wycieczka kl. IVa i VIb.

W ostatnim tygodniu klasy IVa, VIb oraz część klasy Vb ze swoimi wychowawczyniami zwiedzały Poznań, Gniezno, Biskupin, Puszczykowo i okolice.

2013-06-24 23:35