Wyjazd drużyny piłkarskiej do Świdnicy na Turniej Tymbarka.

19 maja w Świdnicy rozegrany został 22 dolnośląski finał turnieju o puchar Tymbarku. Reprezentacja SP3 w Chojnowie awansowała do ćwierćfinału w kategorii U-10 chłopców pokonując w grupie ekipy z Walimia i Jeleniej Góry. Niestety następny przeciwnik że Strzelina był lepszy i wygrał z nami 6:3. Dziękujemy p. Jakubowi Halikowskiemu i rodzicom dzieci za pomoc w organizacji wyjazdu. Mariusz Nawrocki

2022-05-20 11:24

Wycieczka klasy 3a do Lipian.

Zdjęcia Bogusława Kruk.

2022-05-20 11:05

Wycieczka do banku kl.2b

Dnia 12 maja br. uczniowie kl. 2b byli na wycieczce w PKO Banku Polskim w Chojnowie, z którym współpracujemy w ramach projektu SKO. W tajniki bankowości wprowadziła nas p. dyrektor Joanna Korczak- Gedik i p. Agata Ziegert. Uczniowie mieli okazję m. in. policzyć pieniądze za pomocą liczarki do banknotów i bilonów. Serdeczne podziękowania za miłe przyjęcie, wspaniałą lekcję bankowości, za pamiątki, słodycze składamy p. dyrektor oraz wszystkim pracownikom PKO Banku Polskiego w Chojnowie. Opiekun SKO - Anna Iwanicka

2022-05-13 14:29

Goście z Ukrainy.

Jakiś czas temu społeczność naszej szkoły zbierała dary dla mieszkańców Ukrainy, które zostały wysłane większym transportem, razem z darami z Powiatowego Zespołu Szkól na Ukrainę. Tym razem do naszej szkoły trafili goście z Ukrainy, którzy przywieźli podziękowanie – pamiątki dla uczniów. Pan Artur Tomala przyprowadził do szkoły p. Vadima Zelenetskiego i Igora Baranova, którzy przywieźli dla najmłodszych uczniów książki. Kolorowe książki z bajkami trafią nie tylko dla uczniów z Ukrainy, ale dla wszystkich chętnych. Kosz z książkami został przekazany do szkolnej biblioteki, skąd będzie można je pożyczać.

2022-05-05 13:51

Klasa 2b i 3b w legnickim teatrze.

Dnia 29 kwietnia br. uczniowie kl. 2b i kl. 3b pojechali na wycieczkę do teatru w Legnicy. Przed spektaklem dzieci spacerowały w Parku Miejskim, gdzie szczególną uwagę zwrócono na pomniki przyrody. Później uczniowie udali się do Teatru im. Heleny Modrzejewskiej na spektakl pt. „Baśń o pięknej Parysadzie i o ptaku Bulbulezarze". Po obejrzeniu wspaniałego przedstawienia nagrodziliśmy aktorów brawami i kwiatami. Następnie nasza grupa została zaproszona na scenę, gdzie pracownicy teatru zapoznali nas z pracą aktorów i możliwościami technicznymi sceny (poznaliśmy tajemnice teatralnego oświetlenia, ruchomą scenę). Następnie udaliśmy się za kulisy, do pomieszczeń. Poznaliśmy sekrety przeszłości 175-letniego budynku. Wycieczka była bardzo udana. Wychowawcy Zdjęcia Małgorzata Draszanowska i Jolanta Jeżyk.

2022-05-04 13:48