Nagrody za konkurs ortograficzny.

W dniu dzisiejszym dyrektorka legnickiej szkoły Efekt - organizatorka Chojnowskiego Konkursu Ortografii i Czytania ze Zrozumieniem - wręczyła nagrody dla najlepszych. W klasach II-III pierwsze miejsce w Chojnowie zdobyła Gabriela Gierasimczyk z klasy IIIb, II miejsce - Dominik Wierzbicki z klasy IIIa, a III miejsce zajęła Natalia Moskwa również z klasy IIIa. W kategorii klas IV-V I miejsce w Chojnowie zajęła Marta Zatwarnicka z klasy Vb, II miejsce Jagoda Jadach - również z klasy Vb, a III miejsce Sandra Jóźwiak z klasy Va. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulacje dla najlepszych oraz uczestników.

2013-03-26 22:21

Spotkania z chemią i fizyką.

Na zaproszenie uczniów i nauczycieli Gimnazjum nr 1 nasi szóstoklasiści odwiedzili mury tej szkoły. Specjalnie dla nich ich starsi koledzy oraz nauczyciele chemii i fizyki przygotowali specjalny pokaz doświadczeń i procesów chemicznych. Wrażeń było co niemiara.

2013-03-25 22:48

Wiosenne świętowanie

Na II piętrze pojawiła się wystawa prac związanych ze zbliżającymi się świętami. Pomimo zimowej aury mamy wreszcie wiosenny kącik z pracami dzieci z klas III oraz II. Wystawę przygotowały panie: U. Chmielewska. B. Kruk i M. Pękala.

2013-03-23 22:01

Nowe prace w szkolnych galeriach

W szkolnych galeriach prezentujemy nowe prace. Galeria "Na piętrze" eksponuje już prace związane z wiosną, choć pojawiają się tam jeszcze zimowe akcenty. "Świat wyobraźni" to nowe prace związane ze starożytnym Egiptem oraz prace dzieci z zajęć plastycznych programu "Indywidualizacja...". Zapraszamy do oglądania.

2013-03-23 22:00

Świetlica na miejskim kiermaszu

16 marca na terenie Domu Schrama odbył się wielkanocny kiermasz. Swoje wyroby prezentowali chojnowscy artyści. Dzieci z naszej świetlicy również przygotowały trochę swoich małych dzieł sztuki. Były to przede wszystkim kartki świąteczne oraz pisanki wykonane różnymi technikami. Na wyróżnienie zasługuje uczennica klasy VIb Edyta Walz, która swoje prace z kolorowej wstążki wykonywała podczas trwania kiermaszu. Dzieci ze sprzedaży uzyskały 270zł. Za udział w sprzedaży dziękujemy uczennicom klasy Vb.

2013-03-19 22:02