Pokaz układania palm

W okresie przedświątecznych przygotowań klasa Ib ze swoją wychowawczynią odwiedziła gościnne progi chojnowskiego muzeum, gdzie uczniowie uczestniczyli w pokazie przygotowywania palm świątecznych zaprezentowanym przez p. Zofię Kasprzak. Po pokazie zwiedzili muzeum

2013-03-13 22:31

Konkurs ortograficzny

W ubiegłym tygodniu został przeprowadzony w naszej szkole konkurs ortograficzny zorganizowany przez szkołę EFEKT. Wyniki już niebawem

2013-03-13 22:30

Pasowanie na czytelników.

Panie bibliotekarki: Maria Lis i Ewa Więcek oraz dzieci z Koła Przyjaciół Biblioteki zaprosiły uczniów z klas I z wychowawczyniami na pasowanie na czytelnika. Pierwszaki celująco odpowiedziały na pytania i zagadki zadawane przez prowadzące panie. Następnie, po zdanym egzaminie nastąpiło pasowanie na czytelnika ze ślubowaniem. Na zakończenie dzieci obejrzały przedstawienie o kosmitach w bibliotece.

2013-03-05 20:35

Zajęcia plastyczne - "Każdy ma prawo do sukcesu".

Do końca roku szkolnego 2012/2013 prowadzone są zajęcia dodatkowe dla uczniów w ramach "Indywidualizacji procesu nauczania i wychowania...". W galerii zdjęć obrazki z zajęć rozwijających uzdolnienia plastyczne uczniów prowadzone przez p. Grażynę Klucznik.

2013-03-05 20:34

Nowe prace w szkolnych galeriach

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. W galerii "Na piętrze" nadal panuje zima oraz postacie bajkowe. Galeria "Świat wyobraźni" przedstawia projekty manswerków.

2013-03-05 20:31