Zabawa karnawałowa kl. Ia, IIIa i IIIb

Zabawa karnawałowa klasy Ia, IIIa i IIIb. Razem z wychowawczyniami i rodzicami dzieci bawiły się świetnie.

2013-01-26 17:17

Wolontariat.

W klasie IIIa przez wiele tygodni pracowała w ramach wolontariatu p.Kasia. Na razie zakończyła pierwszą część tej pracy w szkole. W dniu dzisiejszym spotkała się w klasie z uczniami, z którymi przebywała. Liczymy na jej dalszy udział w życiu szkoły.

2013-01-24 19:04

Zabawa karnawałowa kl. Ib i IIa

W ostatnią środę zabawę karnawałową miały klasy Ib i IIa.

2013-01-23 21:54

Dzień babci i dziadka w klasie IIIa.

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy IIIa pod opieką swojej wychowawczyni p. U. Chmielewskiej zaprosili swoje babcie i dziadków na spotkanie w szkole. Przygotowali dla nich piosenki, wierszyki i tańce. Był też słodki poczęstunek i prezenty - jak to bywa w tak ważnym dniu.

2013-01-22 21:05

Dzień babci i dziadka w klasie IIa.

Dzieci z klasy IIa pod opieką swojej wychowawczyni - p. M. Pękali przygotowały dla swoich babć i dziadków przedstawienie. Były wierszyki i piosenki oraz oczywiście prezenty.

2013-01-21 21:16