Mikołaj w szkole.

Zgodnie z coroczną tradycją do naszej szkoły zawitał Mikołaj ze swoimi aniołkami i diabełkami. Dla każdego dziecka i dorosłego przyniósł prezenty i życzenia. Oprócz szkoły znalazł czas, by odwiedzić szkolną świetlicę, urząd miasta, bibliotekę miejską, muzeum, przychodnię rejonową, piekarnię p. Kupczyka i urząd gminy. Do zobaczenia za rok.

2012-12-06 21:51

Podsumowanie "Jestem eko"

W sali Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się podsumowanie kampanii "Nowe prawo odpadowe - nowy styl życia Dolnoślązaków" organizowanej przez Gimnazjum nr 2. Wśród nagrodzonych uczestników znalazły się dzieci z naszych klas III - Natalia, Wioletta i Kacper.

2012-12-06 21:50

Baw się bezpiecznie.

W dniu wczorajszym w konkursie "Baw się i bądź bezpieczny" brali udzial nasi uczniowie. W dniu dzisiejszym zaprezentowali oni wczorajsze scenki dla uczniów naszych klas I-III. Nad całością czuwała ich wychowawczyni - p. U. Chmielewska oraz pedagog p. H. Malak-Fotiadis.

2012-12-05 20:22

Pasowanie na uczniów naszych pierwszaków - cz. 3.

W dniu dzisiejszym na uczniów zostali pasowani już ostatnie pierwszaki. W klasie Ia pasowany został Aleksander i Łukasz. I otrzymali z tej okazji prezenty.

2012-12-05 20:18

Dzień Górnika

Z okazji Barbórki uczniów klas młodszych odwiedził prawdziwy górnik. Pracuje w kopalni miedzi i znalazł czas, by poopowiadać uczniom o swojej ciężkiej pracy. Uczniowie na jego ręce złożyli życzenia z okazji święta.

2012-12-04 21:54