Kolejne trofea Alicji.

Ala Gałas zdobywa kolejne punktowane miejsca. Gratulacje dla młodej kolarki.

2012-09-25 18:18

Nagroda dla Marty.

Nasi uczniowie brali udział w kończącym wakacje konkursie malarsko-plastycznym zorganizowanym w Sebnitz w niemieckiej Saksoni. Z okazji 15 saksońskich dożynek konkurs pod nazwą "I tu jestem u siebie" zgromadził wielu młodych artystów. Spośród wszystkich przysłanych prac niemiecki jury wybrało i nagrodziło pracę Marty Zatwarnickiej z klasy Vb. Z Polski zostaly nagrodzone tylko dwie osoby - w tym Marta. Wręcznie nagród odbyło się w Sebnitz w obecności rodziców. Gratulacje dla laureatki Marty oraz opiekunki artystycznej - p. Grażyny Klucznik.

2012-09-24 21:52

Piknik klasy VIa.

Klasa VIa ze swoją wychowawczynią oraz paniami: Cecylią i Wiesią wybrała się na pieszy rajd zakończony piknikiem. Na zdjęciach w galerii - początek rajdu. Reszta zjęć - niebawem

2012-09-24 21:51

Nowe prace w szkolnych galeriach.

Szkolne galerie zmieniły swoje wystawy. "Na piętrze" wystawiane są nowe prace dzieci z klas I-III. Galeria w świetlicy zaprasza na "Wspomnienia z wakacji".

2012-09-20 18:16

Sprzątanie świata.

Połowa września to czas, kiedy sprzątamy świat. W tym roku w przebiegał on pod hasłem "Kocham, lubię, szanuję... nie śmiecę". W tegorocznej akcji, którą objął patronatem Samorząd Uczniowski i jego opiekun p. Urszula Bisiorek zajęto się terenem wokół szkoły.

2012-09-19 18:22