Konkurs Mitologiczny dla klas V.

W dniu wczorajszym został przeprowadzony kolejny, Szkolny Konkurs Mitologiczny dla Klas V. Konkurs przygotowany przez p. Małgorzatę Szczepanowską zmienił formę i jest teraz przeprowadzany w w formie pisemnej dla chętnych uczniów. W tym roku wzięło w nim udział 6 uczniów klasy Va i Vb. Wyniki - już wkrótce.

2012-06-13 22:33

Zajęcia plastyczne w ramach programu indywidualizacji.

Pomimo zbliżającego się zakończenia roku szkolnego trwają zajęcia w ramach realizowanego w szkole programu indywidualizacji dla uczniów klas I-III. Zajęcia plastyczne skupiają dzieci z tych klas, które chcą rozwijać swoje uzdolnienia w tym kierunku.

2012-06-13 22:32

Zajęcia z udzielania pierwszej pomocy.

W ramach przygotowań do egzaminu na kartę rowerową szkolna pielęgniarka - p. Grażyna Mazur przeprowadziła dla uczniów klas IV zajęcia z zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na zajęciach zostaly wykorzystane fantomy "Mała Ania" otrzymane od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2012-06-13 22:31

Mistrzostwa Chojnowa szkół podstawowych w pływaniu

Rozegrane w dniu 6 czerwca Mistrzostwa Chojnowa szkół podstawowych w pływaniu.

2012-06-07 00:46

Szkolne rozgrywki Euro 2012.

Rozegrane w szkole Mini Euro 2012. Zwyciężyła Gracja - klasa VIb.

2012-06-07 00:28