5 porcji warzyw, owoców lub soku - cz. II

Klasa IIa kontynuując program 5 porcji warzyw tym razem zorganizowała dzień zdrowego żywienia. Owocowo-warzywne smakołyki przygotowywali sami uczniowie pod opieką wychowawczyni i rodziców.

2012-03-31 19:08

Zajęcia z umuzykalnienia.

Wiosenne rytmy zaprezentowali dzisiaj muzycy Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry. Wystąpili oni dzisiaj z dwoma koncertami - dla uczniów klas I-III oraz IV-VI.

2012-03-26 22:55

5 porcji warzyw, owoców lub soku.

W ramach realizowanego przez szkołę programu "5 porcji warzyw, owoców lub soku" zajęcia dla dzieci z klasy IIa przeprowadziły dzisiaj panie z legnickiej Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej. Zajęcia dotyczyły zasad zdrowego żywienia.

2012-03-26 22:52

Sztafety pływackie.

W dniu dzisiejszym zostały rozegrane sztafety pływackie pomiędzy równoległymi klasami. Rywalizacja była zacięta. Wyniki sprawiły pewną niespodziankę. Podziękowania dla nauczycieli za pomysł i organizację.

2012-03-22 19:54

Spotkanie z Marią Konopnicką - wiosna.

Klasa IIa ze swoją wychowawczynią przygotowała dzisiaj dla dzieci z klas I-III przedstawienia "Wiosna" oparte na tekstach Marii Konopnickiej. Pięknie przebrani aktorzy śpiewali i recytowali wiersze naszej patronki. Wszystkie dzieci z klas młodszych oraz ich wychowawcy ubrane dzisiaj były na zielono. Dzieci dostały również kwiatowe opaski przygotowane przez klasę II. Klasy starsze miały dzisiaj z tej okazji Dzień Krasnala - niektórzy przyszli w strojach z elementami skrzatowymi.

2012-03-21 19:07