Szkolne jasełka.

Jak co roku w okresie przedświątecznym w gościnnej sali chojnowskiego MOKSiRu zostają przedstawione szkolne jasełka. I tak było również w tym roku. Przedstawienie w reżyserii s. Agnieszki zostało bardzo ciepło przyjęte przez naszych szkolnych widzów. Gratulacje dla aktorów i s. Agnieszki za wspaniałe przedstawienie oraz podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w tym przedsięwzięciu.

2011-12-21 20:15

Nagrody za konkursy.

W dniu dzisiejszym zostały wręczone nagrody dla laureatów ostatnich konkursów. W Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Wczoraj spotkałem Marię Konopnicką" nagrody otrzymali uczniowie naszej szkoły. Nagrody dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotoryi trafią do nich w najbliższym czasie. Zostały również wręczone 3 nagrody za 2 i 3 miejsce oraz wyróżnienie dla uczestników konkursu plastycznego "Czym dla mnie jest Ojczyzna", który zorganizowała Młodzieżowa Rada Miasta. Gratulacje dla nagrodzonych.

2011-12-21 20:13

Rozgrywki w Mini Koszykówkę Chłopców.

W dniu dzisiejszym zostały rozegrane w Bolkowie rozgrywki w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówkę Chłopców podstrefy legnickiej. Nasi zawodnicy po zaciętych rozgrywkach zajęli 4 miejsce. Zdjęcia - p. Mariusz Nawrocki

2011-12-20 20:26

Zakończenie zbiórki produktów spożywczych.

Zakończona została akcja zbiórki artykułów spożywczych. Komisja rozdzieliła paczki dla najbardziej potrzebujących. Nagrodę dla najbardziej aktywnej klasy otrzymała klasa IIIb. Mikołaje dostarczyli dla uczniów tej klasy zestawy pizzy. Podziękowanie dla pomysłodawców i wszystkich darczyńców.

2011-12-20 20:23

Listy do św. Mikołaja.

W konkursie "Listy do św. Mikołaja" zorganizowanym przez panie bibliotekarki wzięło udział kilkadziesiąt uczniów z klas I-VI. W dniu dzisiejszym dla tych najlepszych - wyróżnionych i nagrodzonych - zostały wręczone upominki i nagrody.

2011-12-13 23:33