Eliminacje szkolne konkursu zDolny Ślązaczek.

18 października 18 uczniów z klas V i VI brało udział w eliminacjach szkolnych IX Konkursu Interdyscyplinarnego "zDolny Ślązaczek". Wyniki uczniów po tym etapie zostały wprowadzone do bazy danych organizatora konkursu - Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu. Teraz czekamy na decyzje o zakwalifikowaniu się naszych uczniów do kolejnego etapu.

2011-10-24 23:14

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego.

W dniu dzisiejszym odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników wyborów do Samorządu Uczniowskiego. Komisja wyborcza po przeliczeniu wszystkich 136 oddanych głosów ogłosiła wyniki. Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2011/2012 będzie pracował w następującym składzie: Jagoda Bielecka, Małgorzata Mazurkiewicz, Gabriela Przykład, Anita Smoleń, Natalia Smoleń, Kacper Wyrwał i Marta Zatwarnicka. Przewodnicząca samorządu – z największą liczbą zebranych głosów została Natalia Smoleń. Samorządem opiekuje się p. Urszula Bisiorek.

2011-10-24 22:46

Występ artystów Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry.

W ramach zajęć umuzykalnienia w naszej szkole wystąpili artyści Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Przygotowali oni i zaprezentowali dwa koncerty: dla klas młodszych i dla klas IV-VI. I zebrali za to zasłużone brawa.

2011-10-22 20:17

Zajęcia plastyczne w ramach projektu "Każdy ma prawo do sukcesu".

Od początku września w naszej szkole odbywają się zajęcia w ramach projektu „Każdy ma prawo do sukcesu”. Program jest współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Zajęcia plastyczne (jedno z zajęć programu) odbywają się z grupą uczniów klas I-III pod opieką p. Grażyny Klucznik – koordynatora projektu. Prace zostaną już wkrótce zaprezentowane w naszych galeriach. Zdjęcia z zajęć – w galerii zdjęć.

2011-10-19 23:13

Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

W dniu dzisiejszym odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Z kilkunastu kandydatów wszyscy uczniowie wybierali 7 swoich przedstawicieli. W tym roku komisja wyborcza odwiedzała wszystkie klasy. Wyniki – już wkrótce. Zdjęcia w wyborów – w galerii zdjęć.

2011-10-19 23:11