Zajęcia plastyczne w ramach projektu "Każdy ma prawo do sukcesu".

Od początku września w naszej szkole odbywają się zajęcia w ramach projektu „Każdy ma prawo do sukcesu”. Program jest współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Zajęcia plastyczne (jedno z zajęć programu) odbywają się z grupą uczniów klas I-III pod opieką p. Grażyny Klucznik – koordynatora projektu. Prace zostaną już wkrótce zaprezentowane w naszych galeriach. Zdjęcia z zajęć – w galerii zdjęć.

2011-10-19 23:13

Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

W dniu dzisiejszym odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Z kilkunastu kandydatów wszyscy uczniowie wybierali 7 swoich przedstawicieli. W tym roku komisja wyborcza odwiedzała wszystkie klasy. Wyniki – już wkrótce. Zdjęcia w wyborów – w galerii zdjęć.

2011-10-19 23:11

Spotkanie klas I z Marią Konopnicką.

Klasy I zostały zaproszone do szkolnej biblioteki, gdzie p. Maria Lis wraz z grupą dzieci ze szkolnego koła przyjaciół biblioteki przygotowała dla nich spotkanie z twórczością Marii Konopnickiej. Były inscenizacje, zagadki, piosenki. Na zakończenie każde z dzieci otrzymało prezenty od pani bibliotekarki. Zdjęcia ze spotkania – w galerii zdjęć.

2011-10-19 23:08

Wycieczka do parku.

Klasa IIa pod opieką swojej wychowawczyni p. U. Chmielewskiej oraz rodziców odwiedziła chojnowski park szukając oznak jesieni. Z wycieczki dzieci wróciły z kolorowymi liśćmi, które będą ozdobą klasy. Zdjęcia z wycieczki – w galerii zdjęć.

2011-10-19 23:06

Nagrody i odznaczenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla nauczycieli naszej szkoły. W tym roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył Złotym Medalem za Długoletnią Służbę: p. Teresę Kiełbowicz, p. Marię Lis i p. Annę Pauch. Medal Srebrny za Długoletnią Służbę otrzymały: p. Grażyna Klucznik oraz p. Maria Pękala. Medal Brązowy za Długoletnią Służbę otrzymał p. Mariusz Nawrocki. Odznaczeni otrzymali medale z rąk Wicewojewody Dolnośląskiej p. Ilony Antoniszyn - Klik podczas uroczystej gali w Auli Leopoldina w dniu 14 października 2011 r. Nagrodę Burmistrza w tym roku otrzymała p. Urszula Chmielewska, która odebrała ją z rąk Burmistrza Chojnowa - p. Jana Serkiesa w dniu 12 października 2011 r. na spotkaniu w Urzędzie Miejskim w Chojnowie.

2011-10-14 21:23