Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/12.

Po raz kolejny - już 49 w historii szkoły - 1 września rozległ się dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny. Powitał on wszystkie dzieci, które po wakacjach powróciły do szkolnych ławek. Szczególnie gorąco zaprosił do szkoły naszych pierwszaków, którzy rozpoczynają naukę w dwóch klasach pierwszych. Po spotkaniu na boisku przed szkołą odbyły się spotkania z wychowawcami w klasach.

2011-09-01 23:05

Zakończenie roku szkolnego 2010/2011.

W dniu 22 czerwca, w sali chojnowskiego MOKSiRu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011. Po polonezie, który zatańczyła klasa VIa wraz z zespołem Pstryk nastąpiło uroczyste ślubowanie szóstoklasistów. A później rozpoczęło się wręczanie nagród dla najlepszych uczniów, laureatów konkursów, najlepszych sportowców, podziękowań dla rodziców oraz nagrody dla najlepszej uczennicy. Były też podziękowania od uczniów i od rodziców. Po uroczystości w gościnnej sali MOKSiRu dalsza część zakończenia przeniosła się do budynku szkoły. Dla wszystkich: uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły - życzenia słonecznych i bezpiecznych wakacji.

2011-06-23 21:39

Dzień Mamy i Taty w klasie IIIb.

Z okazji Dnia Ojca - również uczniowie klasy IIIb pod opieką swojej wychowawczyni - p. M. Pękali postanowili popołudnie spędzić wspólnie ze swoimi rodzicami w szkole. Po krótkim występie w klasie przenieśli się na boisko, gdzie zostały rozegrane zawody, w których występowały wspólnie dzieci ze swoimi rodzicami.

2011-06-23 21:38

Wycieczka do Białej.

20.06.11 klasa 4b wybrała się na wycieczkę pieszą do Białej. Uczniowie otrzymali zaproszenie do domu koleżanki z klasy Karoliny. Były zabawy na świeżym powietrzu oraz przejażdżka po okolicy wozem pełnym słomy! Było super więc pewnie jeszcze odwiedzimy Karolinę!

2011-06-23 21:37

Wycieczka do Drezna.

Dnia 16.06.2010 odbyła się wycieczka do Drezna uczniów kl.4-6. W ciągu jednego dnia zwiedziliśmy kompleks pałacowy Zwinger – Dziedziniec, Kąpielisko Nimf, Galerię Malarstwa Starych Mistrzów (Rembrandt, Rubens, Rafael, Tycjan, Canaletto, Durer i inni), Zbrojownię, Muzeum Porcelany, Plac Teatralny z Operą Sempera, Skarbiec – Zielone Sklepienie, kościół Frauenkirche oraz Fuerstenzug. Wybraliśmy również na spacer tarasami Brühla. Wycieczkę zaliczamy do udanych, gdyż pogoda dopisała a uczestnicy wycieczki wykazali się idealnym zachowaniem. Uczniowie mieli również okazję sprawdzić swoją znajomość języka niemieckiego podczas zakupów pamiątek z Drezna. Wszyscy zdali test celująco!

2011-06-23 21:36