Dzień sportu - klasowe sztafety pływackie.

W ramach dni sportu rozegrane dzisiaj zostały klasowe sztafety pływackie. Pod czujnym okiem naszych wuefistów: p. M. Nawrockiego, p. B. Borkowskiej i p. H. Kaczyńskiej uczniowie z równoległych klas rywalizowali w sztafetach na basenie. Dla wszystkich zostały przygotowane dyplomy.

2011-06-09 18:59

Sprawny Dolnoślązaczek.

Dzieci z klas I-III pod opieką swoich wychowawców oraz nauczycieli wychowania fizycznego wzięły udział w programie Sprawny Dolnoślązaczek. W ramach całorocznej akcji dzieci brały udział w zdobywaniu sprawności związanych ze sportem. W swoich książeczkach naklejały kolejne naklejki związane z tymi sprawnościami. Mają już sprawność gimnastyka, pływaka, piłkarza, saneczkarza itp. Ostatnio wykonywały próby na sprawność rowerzysty.

2011-06-08 20:26

Dzień szkoły bez przemocy.

Już po raz piąty nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Szkoła bez przemocy". Przez cały rok prowadzone były działania związane z tym programem. Na zakończenie tego programu zostały zorganizowane w szkole dwie ważne imprezy: mecz piłki siatkowej klas VI, który sędziował p. M. Nawrocki oraz szkolna debata przygotowana przez pedagoga szkolnego - p. H. Malak-Fotiadis. W debacie wzięli udział przedstawiciele wszystkich środowisk, którym bliski jest ten problem. Byli uczniowie, przedstawiciele poradni psychologiczno-pedagogicznej, kurator sądowy, przedstawiciel policji, rodzice i nauczyciele.

2011-06-08 20:22

Zielona szkoła - klasa IIIb.

Korzystając z pięknej pogody również klasa IIIb ze swoją wychowawczynią - p. M. Pękalą oraz p. H. Malak-Fotiadis wyjechała na 3 dni do Myśliborza na zajęcia zielonej szkoły. Dzieci brały udział w zajęciach terenowych oraz zajęciach w pracowniach tematycznych. Korzystały również z uroków wspólnego grillowania.

2011-06-08 20:16

Nagrody TPD w Legnicy.

1 czerwca w Parku Miejskim w Legnicy odbyło się uroczyste wręczenie nagród w IX konkursie Plastycznym i Fotograficznym TPD i SSM „Moja mała ojczyzna” . W kategorii 5-9 lat I miejsce zdobyła Natalia Kamińska z klasy Ib. Wyróżnienia w tej samej kategorii wiekowej zdobyły również uczennice z naszej szkoły i z tej samej klasy: Julia Musiał i Kamila Motyka. Po uroczystości dzieci wzięły udział w festynie "Bądźmy razem".

2011-06-04 19:29