Dni Chojnowa i występy naszych uczniów.

Z okazji kolejnych Dni Chojnowa - na dużej scenie w parku zaprezentowała się nasza grupa akrobatyczna Piramida. Pod opieką p. H. Kaczyńskiej dziewczyny z grupy zaprezentowały 4 układy. I zebrały za to zasłużone brawa. Gratulacje. Nasze uczennice występowały również w zespołach tanecznych działających na terenie Chojnowa. Zostały również wręczone nagrody i wyróżnienia dla laureatów VIII Chojnowskiego Dyktanda, które odbyło się dzień wcześniej. Z naszej szkoły nagrody otrzymali: Weronika Malicka, Klaudia Hołowacz i Łukasz Faluta. Wśród grona laureatów ze starszych grup wiekowych znaleźli się również nasi byli uczniowie. Gratulacje dla wyróżnionych.

2011-06-13 22:36

Wystawa w muzeum.

Z okazji rozpoczynających się Dni Chojnowa w Muzeum Regionalnym w Chojnowie został otwarty kolejny - VIII Przegląd Chojnowskiej Plastyki. Prace prezentują tam również artyści z naszej szkoły: p. Anna Pauch, p. Grażyna Wróbel i p. Bogusława Kruk. Wystawa czynna będzie przez czerwiec i lipiec.

2011-06-10 20:27

Glinolepienie w klasach I-III

Dzieci z klas I-III mogły dzisiaj poczuć się prawdziwymi artystami. Dzięki pomocy p. Waldemara Wnęk-Siewierskiego uczniowie z tych klas tworzyli dzieła w glinie. Każde dziecko otrzymało kęs gliny i pod czujnym okiem prowadzącego tworzyło. I uczniowie stworzyli prace, które można pooglądać w klasowych galeriach.

2011-06-10 20:25

Dzień sportu - klasowe sztafety pływackie.

W ramach dni sportu rozegrane dzisiaj zostały klasowe sztafety pływackie. Pod czujnym okiem naszych wuefistów: p. M. Nawrockiego, p. B. Borkowskiej i p. H. Kaczyńskiej uczniowie z równoległych klas rywalizowali w sztafetach na basenie. Dla wszystkich zostały przygotowane dyplomy.

2011-06-09 18:59

Sprawny Dolnoślązaczek.

Dzieci z klas I-III pod opieką swoich wychowawców oraz nauczycieli wychowania fizycznego wzięły udział w programie Sprawny Dolnoślązaczek. W ramach całorocznej akcji dzieci brały udział w zdobywaniu sprawności związanych ze sportem. W swoich książeczkach naklejały kolejne naklejki związane z tymi sprawnościami. Mają już sprawność gimnastyka, pływaka, piłkarza, saneczkarza itp. Ostatnio wykonywały próby na sprawność rowerzysty.

2011-06-08 20:26