Comenius - Bułgaria.

W dniach 26-30 kwietnia 2011r odbyło się spotkanie partnerów projektu Comeniusa „Rhytm of life”. Nauczyciele z Węgier, Rumunii i Polski byli gośćmi Bułgarów. Spotkaliśmy się w stolicy Bułgarii- Sofii. W skład grupy polskiej weszły nauczycielki chojnowskiej Trójki: Agnieszka Bielecka, Urszula Chmielewska, Justyna Piróg, Halina Salastowicz i Mirosława Spes.

2011-05-23 19:04

Wycieczka do Myśliborza.

Uczniowie z klas I pod opieką swoich wychowawczyń i rodziców pojechali na wycieczkę do Myśliborza. Zajęcia w Wąwozie Myśliborskim to praktyczne lekcje ekologii. Po zajęciach - kiełbaski pieczone na ognisku.

2011-05-23 19:02

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach prezentowane są nowe prace. Zachęcamy do ich oglądania.

2011-05-23 19:01

Wycieczka do Jawora.

W ramach programu "Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji" uczniowie z klasy Vb odwiedzili w dn. 16 maja Jawor. Głównym celem tej wycieczki było Multicentrum. Korzystając jednak z wolnego czasu uczniowie pod opieką nauczycieli odwiedzili również Muzeum Regionalne w Jaworze, gdzie brali udział w produkcji pierników. Później - praca w Multicentrum.

2011-05-18 18:28

Sprawdzian klas III.

W ramach Ogólnopolskiego Badania Umiejętności Trzecioklasistów również i nasi uczniowie z klas III pisali test sprawdzający. Test składał się z części polonistycznej i matematycznej. Wyniki testów zostaną przeniesione na udostępnioną platformę internetową.

2011-05-18 18:27