Spotkanie w Grecji.

W dniach 06-11 kwietnia 2012 w Kallikrateia (Grecja) miało miejsce czwarte spotkanie partnerów projektu ”Kolor magii”. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele szkół z Polski, Grecji, Turcji, Litwy i Słowenii. Więcej wiadomości - już wkrótce.

2011-04-15 19:42

Dzień Służby Zdrowia.

Początek kwietnia to czas, w którym pracownicy służby zdrowia obchodzą swoje święta - Dzień Pracownika Służby Zdrowia (7 kwietnia) oraz Dzień Służby Zdrowia (10 kwietnia). Z tej okazji uczniowie naszego Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem - p. U. Bisiorek oraz naszą pandą odwiedzili chojnowskie placówki związane ze służbą zdrowia - Niebieski Parasol, laboratorium, rehabilitację oraz przychodnię.Uczniowie przynieśli wszystkim pracownikom tych placówek oraz pacjentom świąteczne życzenia i drobne upominki.

2011-04-10 11:49

Sprawdzian klas VI.

5 kwietnia klasy VI w całej Polsce pisały sprawdzian, który sprawdza ich wiedzę na zakończenie szkoły podstawowej. Również w naszej szkole 45 uczniów klas VI miało w tym dniu ten najważniejszy dla nich egzamin. Sprawdzian rozpoczął się o godz. 9 i dla większości piszących trwał 60 min. Wyniki tych testów zostaną przekazane szkole (i uczniom tych klas) pod koniec maja.

2011-04-06 22:20

1 kwietnia - Dzień humoru.

Z okazji dzisiejszego ważnego dnia - Samorząd Uczniowski pod opieką p. U. Bisiorek przygotował szkolny dzień humoru. Klasy IV-VI przy pomocy swoich wychowawców przygotowały z tej okazji krótkie przedstawienia - skecze rozweselające. I śmiechu było duuuuużooooo.

2011-04-01 22:43

Wyjazd do teatru.

Klasa IIa oraz IIIb wyjechały do legnickiego teatru na spektakl przygotowany specjalnie dla nich.

2011-03-31 21:48