Pokaz magii w wykonaniu uczniów.

W ramach realizacji projektu Comeniusa "Kolory magii" uczniowie zaprezentowali w pełni profesjonalny pokaz magii. Więcej o czarowaniu - już niedługo.

2011-03-25 17:08

Przedstawienie klasy IIb.

Z okazji nadejścia wiosny również klasa IIb z wychowawczynią oraz z pomocą rodziców przygotowała przedstawienie właśnie o nadejściu wiosny. Było kolorowo i wesoło. I można było nawet zobaczyć tańczącą żabkę.

2011-03-23 20:55

Odwiedziny w szkole przedszkolaków - cz.2.

Otwartych dni ciąg dalszy. W dniu dzisiejszym naszą szkołę odwiedziły dzieci wraz z wychowawczyniami z kolejnych dwóch chojnowskich przedszkoli: Przedszkola nr 3 oraz Przedszkola nr 1. Również dla nich nasi uczniowie wraz z opiekunami przygotowali interesujące przedstawienie połączone ze zwiedzaniem szkoły. Wszyscy goście otrzymali medale Przyjaciela Trójki oraz pamiątkowe zdjęcie. Podziękowania dla wszystkich naszych artystów oraz ich opiekunów za wspaniały program.

2011-03-22 18:18

Święto Wiosny.

Wreszcie przyszła Wiosna. A w zasadzie przyjechała na kucyku. Wraz z panią Wiosną - piękna pogoda. Dzięki temu uczniowie mogli w ramach Dnia Talentów wykazać się z kolorową kredą i pomysłami na jej wizerunek podczas prac malarskich na szkolnym boisku. Część uczniów spełniała się na boisku podczas gry w piłkę. Niektóre klasy żegnały Marzannę w terenie. Słowem - dla każdego coś miłego.

2011-03-21 18:33

Odwiedziny w szkole przedszkolaków.

W ramach otwartych drzwi gościliśmy w szkole przedszkolaków z Ochronki Sióstr Służebniczek. Dzieci wraz z wychowawczynią zostały przyjęte przez naszych uczniów z grup artystycznych oraz sportowych działających w szkole oraz poznały dzieci z klas młodszych. Kolejne grupy przedszkolne odwiedzą szkołę w najbliższy wtorek.

2011-03-19 12:58