Wycieczka do Multicentrum w Jaworze.

W czwartek odbyła się pierwsza z planowanych wycieczek do jaworskiego Multicentrum. Klasa IIIb pod opieką swojej wychowawczyni zanim zaczęła zajęcia w samym Multicentrum zwiedziła miasto ze swoimi zabytkami. Uczniowie odwiedzili Ewangelicki Kościół Pokoju oraz Muzeum Regionalne. A potem - zajęcia w Multicentrum. Wycieczka była finansowana z projektu "Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji".

2011-01-30 21:37

Dzień Babci i Dziadka.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka klasy młodsze przygotowały dla swoich seniorów przedstawienia wraz ze słodkimi niespodziankami. Dla babć i dziadków występowała klasa IIa, IIb, Ia i IIIb. Były oczywiście uśmiechy radości i łzy wzruszenia wśród zaproszonych gości.

2011-01-29 16:55

Zabawa karnawałowa - Ib.

I jeszcze jedna zabawa karnawałowa - tym razem klasy Ib.

2011-01-29 16:51

Zabawa karnawałowa - IIIb.

Kolejna zabawa karnawałowa w szkole. Tym razem bawiła się klasa IIIb.

2011-01-21 18:45

Zajęcia umuzykalniające - Flamenco.

W kolejnych zajęciach z umuzykalniania został dziś zaprezentowany uczniom koncert gorących rytmów flamenco. Była muzyka, taniec i śpiew. I gromkie brawa dla wykonawców.

2011-01-19 23:16