III Festiwal kolęd i pastorałek w Siedliskach.

W sobotę 15 stycznia w Siedliskach odbył się po raz trzeci festiwal kolęd i pastorałek. I podobnie jak w poprzednim roku brali w nim udział uczniowie z naszej szkoły - z sukcesem. III miejsce w kategorii zespołów szkolnych zdobyła grupa Synkopa pod opieką p. Marii Pękali. W kategorii solistów - wyróżnienie zdobyła Weronika Malicka pod opieką p. Grażyny Klucznik. Gratulacje dla wyróżnionych i opiekunów.

2011-01-19 23:15

Zabawy karnawałowe.

Sezon zabaw karnawałowych otwarty. Rozpoczęła go klasa IIa z wychowawcą i opiekunami.

2011-01-19 23:13

Próbny sprawdzian klas VI.

Klasy VI pisały 13 stycznia próbny sprawdzian. Byli obecni prawie wszyscy uczniowie z tych klas. Do właściwego zostały już niecałe 3 miesiące.

2011-01-16 11:34

Spotkanie w Lublanie.

W dniach 02-06 grudnia 2010 w Lublanie (Słowenia) miało miejsce trzecie spotkanie partnerów projektu ”Kolor magii”. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele szkół z Polski, Grecji, Turcji, Litwy i Słowenii. Gospodarze przygotowali spotkanie perfekcyjnie. Szkoła zaskoczyła nas pomysłowym wykorzystaniem holu jako stołówki i estrady oraz pysznymi lodami, które po obiedzie często otrzymują uczniowie. Dodatkowo nowoczesna sala gimnastyczna wywarła na nas duże wrażenie. Zwiedziliśmy najsłynniejsza słoweńską jaskinię Postojna (Postojnska jama) - blisko 20 km podziemnych sal i korytarzy, piekarnię słodkich pierników oraz Lubjanę. Symbolem stolicy jest ogromny smok, który znajduje się również w herbie miasta.W pamięci na długo pozostanie przejażdżka gondolą po jeziorze, spotkanie z mistrzem harmonii p. Janez czy smak pysznego słoweńskiego ciastka z bitą śmietaną.

2011-01-14 21:07

Świąteczne klimaty - uzupełnienie.

Jeszcze parę zdjęć w świątecznych klimatach.

2011-01-08 13:05