Mikołaj w szkole.

Zgodnie z tradycją - również i dzisiaj - szkołę odwiedził św. Mikołaj. Taki prawdziwy - z długą białą brodą i siwymi włosami. Do pomocy miał śliczną diablicę. I dla każdego przyniósł prezenty. Dostali je uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły. Po wizycie w szkole Mikołaj odwiedził Urząd Gminy, gdzie spotkał się z panią wójt. Potem spotkał się z pensjonariuszami Niebieskiego Parasola, gdzie przyniósł mieszkającym ludziom odrobinę słońca. Był również w Przychodni Rejonowej, gdzie obdarował słodyczami panie pielęgniarki i lekarzy. Na koniec odwiedził Urząd Miejski, gdzie zostawił prezenty dla burmistrza oraz spotkał się z panią sekretarz, z panią skarbnik oraz pracownikami urzędu.

2010-12-06 20:58

Nowe prace w galerii Świat Wyobraźni.

W galerii Świat Wyobraźni pojawiły się 3 nowe wystawy prac uczniów klas IV-VI: "Przyjaźń nie jedno ma imię", "Rozety" i "Nie odleciały do ciepłych krajów". Zapraszamy do oglądania prac.

2010-12-03 17:43

Zajęcia umuzykalniające - Zwierzęca Filharmonia.

Kolejny koncert muzyków Estrady Lubuskiej poświęcony był muzyce ze zwierzętami w tytule. Zwierzęca Filharmonia zaprezentowała dzisiaj utwory Antonio Vivaldiego, Nikołaja Rimskiego-Korsakowa, Camille'a Saint-Seansa. Była więc "Kura" i "Szczygieł", "Łabędź", "Słonie", "Komar i słoń" no i oczywiście "Taniec kurcząt w skorupkach".

2010-11-30 21:44

Zabawy andrzejkowe - klasa IVa i IVb.

Kolejne zabawy andrzejkowe - tym razem klasa IVa i IVb.

2010-11-29 19:57

Warsztaty z pracownikami Monaru.

W ramach działań profilaktycznych zostały dzisiaj przeprowadzone warsztaty dla uczniów klas starszych, które prowadzili pracownicy legnickiego Monaru. Pani Anna Maksymiuk-Florczak oraz pan Dariusz Bełdowski na spotkaniach z dziećmi omawiali problemy związane z uzależnieniami. Kolejne spotkanie w naszej szkole z p. Bełdowskim planowane jest 6 grudnia o godz. 16.00, kiedy to spotka się on z rodzicami uczniów. Zapraszamy rodziców na to spotkanie.

2010-11-26 22:18