Zajęcia umuzykalniające - Zwierzęca Filharmonia.

Kolejny koncert muzyków Estrady Lubuskiej poświęcony był muzyce ze zwierzętami w tytule. Zwierzęca Filharmonia zaprezentowała dzisiaj utwory Antonio Vivaldiego, Nikołaja Rimskiego-Korsakowa, Camille'a Saint-Seansa. Była więc "Kura" i "Szczygieł", "Łabędź", "Słonie", "Komar i słoń" no i oczywiście "Taniec kurcząt w skorupkach".

2010-11-30 21:44

Zabawy andrzejkowe - klasa IVa i IVb.

Kolejne zabawy andrzejkowe - tym razem klasa IVa i IVb.

2010-11-29 19:57

Warsztaty z pracownikami Monaru.

W ramach działań profilaktycznych zostały dzisiaj przeprowadzone warsztaty dla uczniów klas starszych, które prowadzili pracownicy legnickiego Monaru. Pani Anna Maksymiuk-Florczak oraz pan Dariusz Bełdowski na spotkaniach z dziećmi omawiali problemy związane z uzależnieniami. Kolejne spotkanie w naszej szkole z p. Bełdowskim planowane jest 6 grudnia o godz. 16.00, kiedy to spotka się on z rodzicami uczniów. Zapraszamy rodziców na to spotkanie.

2010-11-26 22:18

Zabawy andrzejkowe.

Rozpoczął się czas andrzejkowych zabaw. W tym tygodniu odbyła się szkolna dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski oraz zabawy andrzejkowe w klasach młodszych - Ia i IIIb.

2010-11-26 22:17

Wycieczka do Doliny Bobru.

W dniu wczorajszym odbyła się pierwsza z planowanych wycieczek organizowanych w ramach programu "Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji". Nasza szkoła jest jedną z niewielu dolnośląskich szkół realizujących ten program. Oprócz wycieczek planowane są wyjazdy do Multicentrum oraz realizowane dodatkowe zajęcia z uczniami.

2010-11-26 22:15