Powitanie wiosny przez klasę IIb.

Klasa IIb pod opieką swojej wychowawczyni - p. M. Pękali - pożegnała w piątek zimę i powitała nadchodzącą wiosnę. Uczniowie z przygotowanymi wcześniej Marzannami udali się nad chojnowski staw i upłynnili zimę. Potem - już wiosennie - mieli chwilę na zabawę na placu zabaw.

2010-03-21 16:35

Pasowanie na czytelników uczniów klas I.

W dniu dzisiejszym nasza szkolna bibliotekarka - p. Maria Lis wraz z uczniami z Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowała i przeprowadziła pasowanie na czytelników szkolnej biblioteki. Pierwszakom zostały przypomniane zasady korzystania z biblioteki i jej zasobów, musieli wykazać się wiedzą dotyczącą lektur, rozwiązać krzyżówkę, zobaczyli przedstawienie z bajkowymi postaciami i na koniec złożyli ślubowanie.

2010-03-17 22:35

Nowe prace w naszych galeriach.

W naszych szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace uczniów. W galerii "Świat wyobraźni" - prace uczniów klas IV-VI pod wspólnym tytułem "Moja oaza, moja wyspa..." (część z tych prac gości w Galerii Młodych w Miejskiej Bibliotece Publicznej) oraz "Witajcie w naszej bajce" związane z pracami nad Comeniusem. W galerii "Na piętrze" zaprezentowali się uczniowie klas I-III z pracami o różnej tematyce.

2010-03-17 22:33

Wystawa plastyczna "Trójka zaprasza" w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Również w dniu dzisiejszym została otworzona w Miejskiej Bibliotece Publicznej wystawa plastyczna "Trójka zaprasza", na której swoje prace zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. W Galerii Młodych, która mieści się na parterze biblioteki, dzięki inicjatywie p. Barbary Landzberg - dyrektora biblioteki, zostały przedstawione prace plastyczne uczniów od klasy I do VI powstałe pod kierunkiem naszych nauczycieli. W otwarciu wystawy udział wzięli twórcy prac, opiekunowie szkolnych galerii, rodzice uczniów i zaproszeni goście.

2010-03-11 18:48

Teatrzyk dla pierwszaków.

Dn. 10 marca nasze pierwszaki odwiedzili uczniowie Gimnazjum nr 2, którzy zaprezentowali maluchom przedstawienie "O Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach". Pierwszaki z uwagą oglądnęli sztukę i podziękowali swoim starszym koleżankom i kolegom gromkimi brawami.

2010-03-11 18:44