Nowe prace plastyczne.

Uczniowie przysłali prace plastyczne związane z akcją #Zostańwdomu oraz "Mój Bohater".

2020-04-25 22:27

Lista uczniów przyjętych do klasy I.

Wyniki rekrutacji - lista uczniów przyjętych do klasy I w pierwszym terminie.

2020-04-09 21:19

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kl. I.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kl. I. w r. szk. 2020/2021. Rodzice dzieci zakwalifikowanych powinni w dn. 2.04.2020 - 8.04.2020 złożyć oświadczenie woli przyjęcia do klasy I dostępne w zakładce "rekrutacja" - zgłoszenie o przyjęcie do szkoły do klasy I dziecka z obwodu pdf - strona 4 zgłoszenia. Oświadczenia woli proszę przesyłać drogą elektroniczną na adres: sp3chojnow@poczta.onet.pl lub pocztą tradycyjna.

2020-04-02 00:46

Akcja Koala.

Parę tygodniu temu została ogłoszona akcja Koala. Oto raport końcowy. Akcja była pomysłem Klary Kołodziej i Franciszka Olszewskiego i była przez nich koordynowana. Pieniądze zebrane od wszystkich darczyńców zostały przekazane przelewem poprzez prywatne konto na rzecz australijskiej organizacji WIRES Australian Wildlife Rescue Organisation zajmującej zbiórką funduszy i wspomaganiem zwierząt w Australii (https://www.wires.org.au). Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli tą akcję. Dzięki Wam przekazano 380 dolarów australijskich, które pomogą fundacji w jej statutowej działalności. Oto treść informacji do fundacji przekazanej razem z dotacją. Hallo from Poland, happy World Wildlife Day. Please find attached the PayPal donation confirmation. Money transfer on the behalf of the pupils & students of the Elementary School # 3 from Chojnów/ Poland. The fundraising AKCJA KOALA originators & coordinators: Klara Kołodziej & Franciszek Olszewski, Class 5A., supported by: Mrs. Bernarda Borkowska the Class 5 A form teacher & Mr. Mariusz Szklarz, the Elementary School # 3 Headmaster. Otrzymaliśmy również potwierdzenie od fundacji: Thank you so much and please thank all the students at your elementary school. We are working hard with all the rescued animals and we are working on longer term plans to help restore habitat and to help the many species who have endangered populations. Podziękowania dla p. Miłosza Kołodzieja za opiekę organizacyjną nad tą zbiórką.

2020-03-03 23:19

Walentynki

W ostatnich dniach funkcjonowała w szkole poczta walentynkowa. Pod opieką poczmistrzyni – p. Magdaleny Książek pracownice poczty miały pełne ręce roboty zbierając i przekazując mniejsze i większe liściki w kształcie serca. Zdjęcia Magdalena Książek.

2020-03-03 23:16