rozdawanie jabłek w szkole

Akcja w szkole.

"Jedzmy zdrowo" - utrwalanie nawyków codziennego spożywania owoców. Zdjęcia Bożena Zawadzka.

2023-11-24 21:39

warsztaty ceramiczne

Warsztaty ceramiczne klasy 2a.

Warsztaty ceramiczne klasy 2a. Zdjęcia Anna Iwanicka.

2023-11-24 21:37

dzieci na wycieczce

Wycieczka klasy 4a i 4b.

Wycieczka klas 4a i 4b do Niemiec. Planetarium w Cottbus, Park w Branitz, Manufaktura Czekolady Felicitas w Hornow. Zdjęcia Marta Lewicka-Kościk.

2023-11-23 21:01

otwarcie pracowni fizycznej

Otwarcie pracowni fizycznej.

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste otwarcie naszej nowej pracowni fizycznej. Dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Przyjaciół Trójki i wsparciu Starostwa Powiatowego w Legnicy, Urzędu Miasta Chojnowa oraz Fundacji KGHM zostały pozyskane i wykorzystane środki, dzięki którym powstała nowoczesna pracowania fizyczna. Podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w ten projekt: Staroście Powiatu Legnickiego Adamowi Babuśka, Członkowi Zarządu Powiatu Legnickiego Krzysztofowi Sowińskiemu, Burmistrzowi Miasta Chojnowa Janowi Serkiesowi, pracownikom chojnowskiego urzędu Marcie Kucfir i Joannie Galik, Stowarzyszeniu Przyjaciół Trójki w osobach: Adam Bielecki, Justyna Piróg, Agnieszka Bielecka, Mirosława Spes. Obecni byli również radni powiatowi Dariusz Wołoszyn i Andrzej Tracz oraz dyrektor PZS Mariusz Kowalczyk. Wygląd i wyposażenie pracowni to już II połowa XXI wieku… Koszt projektu wyniósł 90.586 ,60 zł. W dużej mierze sfinansowała go Gmina Miejska Chojnów (blisko 54 tys. Zł). Z Fundacji KGHM zostało pozyskane dofinansowanie w kwocie 37 tys. zł. Starosta wręczył również zaległe upominki Mateuszowi Chylakowi i Aleksandrowi Czarnemu za osiągnięcia w konkursie robotyki. Przy tej okazji Burmistrz Miasta Chojnowa Jan Serkies poinformował, że w przyszłorocznym budżecie został ujęty remont-budowa nowego boiska przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie. Brawo.

2023-11-17 20:29

pasowanie pierwszaków

Pasowanie pierwszoklasistów.

W dniu dzisiejszym odbyło się pasowanie pierwszoklasistów. Pierwszaki, pod opieką swoich wychowawczyń zaprezentowały się wyśmienicie: śpiewały piosenki, recytowały wiersze, odpowiadały na pytania swoich starszych koleżanek i kolegów. Po tym "egzaminie" odbyło się pasowanie, na którym obecny był również Burmistrz Miasta Chojnowa p. Jan Serkies. Pierwszaki otrzymały prezenty ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie prezentowaną przez jej przewodniczącego p. Tomasza Ganga. Podziękowania dla wychowawczyń i rodziców, Gratulacje dla pierwszaków. Zdjęcia Dominika Wieczorek.

2023-11-16 18:54