Podziękowanie.

Dyrektorka polskiej szkoły w Mościskach (Ukraina) przekazała naszym uczniom i nauczycielom podziękowanie za pomoc w akcji zbiórki darów dla tej szkoły.

2020-02-05 23:13

Zabawa karnawałowa.

Zdjęcia Bernarda Borkowska, Joanna Godecka, Magdalena Książek.

2020-02-05 22:43

Teatr iluzji Aleksandra Tkacza.

W ostatnią środę wystąpił w szkole mistrz iluzji Aleksander Tkacz.

2020-01-30 23:30

Zajęcia z umuzykalnienia.

Muzycy z Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry zaprezentowali tym razem muzykę związaną z karnawałem. Prowadząca opowiedziała krótko również historię karnawału. Zdjęcia Magdalena Książek.

2020-01-27 20:06

XII Festiwal Kolęd i Pastorałek w Miłkowicach.

W tegorocznym, już XII Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Miłkowicach brali udział nasi reprezentanci: szkolny chór oraz solista Michał Kowalczyk. Michał z swojej kategorii wiekowej zajął II miejsce. W chwili obecnej nie były jeszcze znane wyniki w kategorii chórów. Gratulacje dla Michała oraz członków chóru i opiekunów.

2020-01-24 22:20